reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie - czyli nasze potyczki z cycuchami u butelkami:)

Tak i zrobię Kasiu jutro zadzwonię ;-) Wiadomo wolę Szymka karmić swoim mleczkiem niż modyfikowanym;-) A skoro przypodobał już sobie butle...to inaczej sobie radzić musimy;-)
 
reklama
drogie dziewczyny, mam pytanie.
parę dni temu zrobił mi sie mały guzek w jednej z piersi. próbowałam rozmasować- bez skutku.:-( teraz w tym miejscu zaczerwieniła mi się skóra. co robić??
dodam że karmię tylko i wyłącznie piersią.
 
kurcze piers mi sie popsula:angry::szok::-D

nie moze w ogole odciagnac laktator mi mleka z lewej piersi a twarda jak kamień, masuje masuje i nic. Mam elektryczny TT- BOZE co za shit...nic nie leci, to wzielam szpitalny medeli elektryczny leci kilka kropel...jak odciagam ręką to prawej leci na maxa z lewa jakis zastój:baffled:
 
Marciaa pod prysznicem polewaj pierś ciepłą wodą a jak już się uda trochę ściągnąć, to wtedy zimny okład na pierś się przykłada. Tak mi radziła położna w szpitalu.
Pozdrawiam
 
Marciaa..zgłoś to w szpitalu, bo to wygląda na zapalenie piersi niestety...kanaliki Ci się pozapychały...;/;/;/;/
 
kurcze piers mi sie popsula:angry::szok::-D

nie moze w ogole odciagnac laktator mi mleka z lewej piersi a twarda jak kamień, masuje masuje i nic. Mam elektryczny TT- BOZE co za shit...nic nie leci, to wzielam szpitalny medeli elektryczny leci kilka kropel...jak odciagam ręką to prawej leci na maxa z lewa jakis zastój:baffled:

Mialam to samo w 4 dobie. To zastój. Tak jak dziewczyny mówią - polej ciepłą wodą lub zrób ciepły okład i od razu odciągaj. Laktator jest dobry, tylko kanaliki Ci się zatkaly. Masaż nie zawsze pomaga, ale ciepła woda tak. Jeżeli jesteś jeszcze w szpitalu to zgłoś to koniecznie, żeby nie doszło do zapalenia piersi! mi pomógł termofor i jak przykładałam termofor, to od razu odciągałam.
 
Tylko nie powinno się odciągać za dużo ponoć, tylko do odczucia ulgi, żeby nie rozbrykać piersi i nie dać jej sygnału, że ma tak dużo teraz produkować. Do końca powinna opróżniać Dzidzia - żeby cyc wiedział ile ma być mleka aktualnie. No i oczywiście kapusta :-)
 
reklama
Do góry