reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel w jeziorze po cc

Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
8
Hej jestem 5 tygodni po cc blizna wygląda ładnie za tydzień jadę nad jezioro i zastanawiam się czy będę mogła już się kąpać w jeziorze. Jak myślicie?
 
reklama
Połóg trwa do 8tyg, ja bym raczej spytała ginekologa. Chyba, że czujesz się super na siłach. Poza tym gratuluje formy po porodzie, brawo Ty💪😁
 
Jeśli ginekolog już zaglądał w podwozie po cc i stwierdził, że wszystko się pięknie wygoiło to możesz śmiało się kąpać :)) W innym przypadku odczekałabym jeszcze chwile.
 
Hej jestem 5 tygodni po cc blizna wygląda ładnie za tydzień jadę nad jezioro i zastanawiam się czy będę mogła już się kąpać w jeziorze. Jak myślicie?
Pokazałabym ginekologowi. Połóg trwa 6 tyg. i po tym czasie w ogóle powinnas udac się na kontrole. Czy byłaś już na niej? Pytanie, czy nadal masz odchody popołogowe, czy już nie. Co wiesz na temat czystości wody w jeziorze? Dostaję info od znajomych, że ze względu na upały, w niektórych jeziorach rozwinęły się jakieś bakterie syfne i teraz po wypoczynku muszą się leczyć z powodu zakażeń.
 
Pokazałabym ginekologowi. Połóg trwa 6 tyg. i po tym czasie w ogóle powinnas udac się na kontrole. Czy byłaś już na niej? Pytanie, czy nadal masz odchody popołogowe, czy już nie. Co wiesz na temat czystości wody w jeziorze? Dostaję info od znajomych, że ze względu na upały, w niektórych jeziorach rozwinęły się jakieś bakterie syfne i teraz po wypoczynku muszą się leczyć z powodu zakażeń.



Jestem już prawie 6 tygodni po cc ale u ginekologa jeszcze nie byłam bo po cc spędziłam prawie 3 tygodnie w szpitalu z powodu problemów z maluszkiem. Nie mam już żadnych odchodów popołogowych. Jeżeli chodzi o wodę w jeziorze to jest bardzo przejrzysta ale nie wiem jakiej jest czystości.
 
Pokazałabym ginekologowi. Połóg trwa 6 tyg. i po tym czasie w ogóle powinnas udac się na kontrole. Czy byłaś już na niej? Pytanie, czy nadal masz odchody popołogowe, czy już nie. Co wiesz na temat czystości wody w jeziorze? Dostaję info od znajomych, że ze względu na upały, w niektórych jeziorach rozwinęły się jakieś bakterie syfne i teraz po wypoczynku muszą się leczyć z powodu zakażeń.
Może o gronkowiec chodzi. Okropne paskudztwo. Koło nas w jeziorze zawsze z nim problem... A woda też "czysta", jest w niej nawet ujęcie wody i pół miasta pije. :D
 
Ostatnie upały sprzyjają rozwojowi bakterii. Do tego w wielu zbiornikach występuje przyducha.
A nad jakie jezioro jedziecie? Może dasz radę sprawdzić aktualny stan tego jeziora?
 
reklama
Jestem już prawie 6 tygodni po cc ale u ginekologa jeszcze nie byłam bo po cc spędziłam prawie 3 tygodnie w szpitalu z powodu problemów z maluszkiem. Nie mam już żadnych odchodów popołogowych. Jeżeli chodzi o wodę w jeziorze to jest bardzo przejrzysta ale nie wiem jakiej jest czystości.
Ojej, mam nadzieję, że z maluszkiem już dobrze. A zanim wyjedziesz idź koniecznie do lekarza, żeby sprawdził, czy wszystko ok z tobą i wtedy podpytasz, co rekomenduje. Nie warto ryzykować, a tej odpowiedzi nie ma co opierać na doświadczeniach innych mam, bo każda z nas inaczej dochodziła do siebie po porodzie.
 
Do góry