reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Dzięki Dziewczyny! A co do tych nieszczęsnych kapci to jak już wrzuciłam zdjęcia to się ich dopatrzyłam i zwyczajnie zrobiło mi się wstyd;) Ale w rzeczywistości nie były takie brudne jak wyszło na zdjęciu no i wczoraj miały pranie z namaczaniem:) A co do kosztów to w sumie kosztowało mnie to ok 30 zł :)

Mi też marzyła się kołyska dla Małej ale jakoś tak nie wyszło.......
 
reklama
dziewczynki dziękuję, a u nas tak wyszło przypadkiem , bo kuzynka miała tą kołyskę i zaproponowała sama jej wypożyczenie, wylulała już 3 maluszki i mój będzie kolejny, tak więc mąż ją troszkę odświeżył i jest u nas w sypialni :happy2:
będzie na pewno przydatna na ciężkie noce żeby maluszek był blisko mnie, a wcale nie jest taka malutka jak na początku słyszałam na temat kołysek - a były to pamiętam różne opinie
 
ajako to pokój dla malucha - na początku będzie spał z nami w sypialni - w nocy (w dzień w łóżeczku, albo na dole - "pod ręką" czyli w jakimś przytulnym koszu wiklinowym, albo w wózku na świeżym powietrzu). Kanapa do karmienia - oczywiście będzie jeszcze solidna poducha i podnóżek. Jak maluch zacznie się podnosić, to przede wszystkim przydałoby się go zparterować o poziom niżej - wiadomo, że bezpieczeństwo musi być.

anula kołyska prześliczna
 
anula super ta kołyska , przytulny kącik :tak:

Mój M wymalował dziś półeczkę którą zamontuje przy łóżku właśnie na gondolkę z wózka ... żeby Idka była blisko mnie :-) i łożeczko już stoi ... teraz myślę nad dodatkami , żeby było praktycznie i poręcznie :sorry2:
 
Vill- super pokoik zazdroszczę też bym chciała osobny dla malucha.A drzewko no właśnie za nisko jest i mi komoda zasłoniła i przemeblowanie zrobiliśmy i przez nie komoda nie tak jak trzeba jest i myśle jak to ugrzyżć
Ancia- super bardzo ładnie
Anula- śliczna kołyska
 
Anula- super ta kołyska :)) też się zastanawiałam nad kupnem kołyski, ale wkońcu znalazłam śliczne łóżeczko i jakoś tak o kołysce zapomniałam...
 
dziewczynki wszystkie pokoiki i kąciki są piękne

u mnie jak na razie stoi tylko łóżeczko i komoda,dodatki dojdą później

DSC00025.jpg
 
reklama
Umknął mi wątek...

Villandra pokoik macie pierwsza klasa :happy:
Ancia śliczny i mega przytulny kącik!
Anula piękna kołyseczka, uwielbiam! Ale sie zastanawiam, czemu nasza taka kolumbryna gdzie w poprzek bym 4 dzieciaczki zmiescila :-D Ale tez wyzsza jest nawet siadajacy maluch nie bedzie wystawal ponad barierkę..
Miska racja, wystarczy , ze dojedzie posciel i dzieciowe rzeczy na komodzie a klimat bedzie kącika cudowny :) Sliczna komoda!
 
Do góry