reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

u nas też mała będzie spała razem z nami (z nami w pokoju - nie w łóżku - bo o takich przypadkach też słyszałam), też ze względu na warunki (no i też trochę na moją wygodę) nic już w pokoju nie zmieniam bo potem przeprowadzamy się do innego mieszkania i tam już planuję zrobić dla niej pokoik (będzie już miała 3-4 m-ce, więc myślę, że spokojnie będzie mogła spać sama w pokoiku
 
reklama
Aestima, ja będę miała fotelik po moim chrześniaku. Nie stać nas, żeby kupować wszystko. Oczywiście, jeśli trzeba by było, to by się pożyczyło, a kupiło, jednak teraz jest tyle "niezbędnych" gadżetów, że zawrotów głowy można dostać. Trzeba umieć wybrać to, co nam naprawdę się przyda :-)
 
Ja napewno kupię taki czujnik oddechu a włąściwie już jest zakupiony przez mojego tatę...ja swoje przeżyłam i nie mam zamiaru znowu schizować, choć wiem że może się to wogóle nie zdarzyć ale mimo wszystko będzie jakaś kontrola, poza tym mieszakmy w domu i jak będę siedzieć na tarasie czy na dole a małą będzie spała w sypialni która jest na piętrze to warto mieć takie urządzenie jak niania i słyszeć co się z nią dzieje
 
Ostatnia edycja:
Misia, pamiętam Twoją historię i w Twojej sytuacji również zakupiłabym czujnik oddechu. Natomiast niania w większym domu to raczej standard.
 
Moje drogie lejdis..

Musze się wam pochwalic... Wczoraj z moim dadim przytargaliśmy do mnie do domciu moje STARE łóżeczko... Ono jest chyba ze stu letnie :) Było moje, potem mojej sis, potem każdego kuzyna i kuzynki po kolei (są dużo młodsi i jest ich 7), ale od kilku lat leżało na strychu myślałam, że pruchno je pożarło ale to łóżeczko... WOW !! Gdyby nie to, że chce miec w kolorze ciemny brąz nie musiałabym nawet odnowic go, w sensie podmalowac, bo wygląda jak nówka !! 26letnie łóżeczko !! ehhhh wzruszyłam sie ;P
 
Nasz Mikołaj też będzie z nami, w weekend zaczynamy malowanie, wyremontujemy całą sypialnię:) Chcę zrobić pokój w stylu marynistycznym. Dzisiaj jedziemy po mebelki, kupujemy dla małego łóżeczko i komodę:) nad łóżeczkiem chcę namalować galeon^^ . Pościel i dodatki jush wypatrzyłam w sklepie, brakuje mi tylko karuzeli na łóżeczko, może widziałyście gdzieś jakąś w tym stylu??
 
Aestima
Takie monitory czy wagi dla maluszka w domu sa dobre jak jest wczesniak albo dziecko ma klopoty ze zdrowiem. Jak nie ma potrzeby to po co teraz wydawac, lepiej na dobre lody sie wybrac ( za jakis ułamek tej kasy). A jak by co mały potrzebował to pierw mozna wyporzyczyc a dopiero potem myslec o swoim.

ja-zolza
Skoro tak mowisz to wierze , ja przeczytalam tylko dosyc ktotki opis w gazecie i odrazu smieszny obrazek mi sie wyswietlil w glowie ;-)
 
Właściwie to z wszystkimi zakupami jestem w ciemn.... ... lesie. Za pokoik jak dobrze pójdzie zabierzemy się za jakieś 2-3 tygodnie, zaczynam łapać stersa, że nie damy rady na czas...
Witam w klubie - ja jestem w ciemn.... z porządkami, a zakupowo nie mam taki rzeczy jak nowy materacyk do łóżeczka czy przewijak.
 
reklama
A ja już zmyłam rafę, bo farba się łuszczyła, pewnie w weekend wybierzemy się po pigmenty i białą farbę do malowania ścian. Teraz są tylko kontury wodorostów i zwierzątek, ale odżyją na nowo :)

Mała śpi z nami w pokoju i nie ma mowy o innym rozwiązaniu. Taki noworodek potrzebuje bliskości rodziców a nam też będzie wygodniej, kiedy łóżeczko będzie stało w tym samym pokoju co nasze :)
 
Do góry