reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

jak u was wyglada ta skaza? taka szorstkosc w zgieciach kończyn? czerwone to? bo u nas sie objawila (o ile to to) jak dawalam codziennie jakies danio, danonek czy jogurt, bylo to jakies 2 miesiace temu i trwa do dzis, mimo ze juz nie daje tych serkow z 2,3 tyg.
wczesniej podawalam nabial i nie bylo malej nic, moze za duzo tego sie skumulowalo i tak sie stalo??
przez to teraz nie wiem co podawac zamiast tych jogurtow
jest tak:
7 mleko 180
10 mleko 180
14 obiadek, sloik albo moj
17 deserek - owoc
20 mleko 180
no i w nocy mleko 180 i flache herbatki tez wypija, bo budzi sie co troche...ahhh

za duzo mleka, nie?
i co zrobic zeby juz nie pila mleka w nocy? :/ jak nie daje to tak dlugo sie wierci, budzi, az dostanie a jak wypije to juz lepiej śpi :p
 
reklama
mamaNatki, u nas jest skaza, objawia się krostkami na policzkach, które zlewają się w plamki, ale u każdego ta skaza troszke inaczej wygląda.
Nasz jadłospis wygląda praktycznie tak samo, oprócz tego mleka w nocy. Moim zdaniem to nie jest za dużo mleka, tym bardziej że niczym innym zastąpić tego nie można. Ja czekam do roku a potem się zobaczy co można z tym zrobić.
 
Roxannka, a co dajesz na deser? też owoce? i na jakim mleku jesteście? pepti? a nie wiecie czy jest pepti 3?? bo co ja potem bede dawac jak bedzie skaza? :p
 
mamaNatki, my jesteśmy na Nutramigenie, ale teraz bedziemy zmieniać na Pepti. Nie wiem czy jest 3 :/ A na deser daje owocki, głównie słoiczkowe gruszki i śliwki to u nas hit, a od czasu do czasu brzoskwinie, banan, morele.
 
mamaNatki nie ma bebilonu pepti 3, ale nam alergolog mówił, że po prostu dalej podaje się 2
aaa i pytałaś o skazę to u nas były krostki na buzi plus takie szorstkie kolanka, łokcie
KANIA on po prostu uwielbia mleko...
 
Tak jak Nat pisze nie ma pepti 3 daje sie 2 a ja dziś tak z głupa spróbowałam Frankowi dać mleko i o dziwo wypił 170 ml po miesiącu nie picia. Ide do apteki dziś po mleko nr 3 bo w nosie mam to wylewanie za kazdym razem całej flaszki bo jasnie pan zje lub nie a 3 moze stac rozrobione w lodówce dobe wiec będzie pił takie - o ile bedzie pił bo teraz wszytskie kaszki też są be a ja mam całą szfke niemieckich kasz za 200 zł...co za truteń mały!
 
Kania, Nat, nie wiem czy kazde tyle może, my "jemy" tzn wylewamy do zlewu Enfamil i zarówno 1 jak i 2 w ciagu godziny trzeba zjeść a jak nie to aut, a farmaceutka mi powiedziała ostatnio że 3 może stac dobe i ponoć jest to na pudełku napisane więc dziś ide, kupie, sprawdze i mam nadzieje ze tak faktycznie jest.
 
reklama
Czy barszczyk ukraiński można takiemu dziecku dać?
Teraz mam problem ze słoikami, zamrożone zupki nie chcą mi się otworzyć, trzecia z rzędu tak zassana że nie mam jak jej otworzyć.
 
Do góry