reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Antkowa - ja zaczelam podawac witamine K i D po ukonczeniu przez malucha 2 tygodni a to dlatego, ze wczesniej nie wiedzialam, ze trzeba :zawstydzona/y: a ze szpitala nie dostalam recepty (chociaz powinnam dostac). K kupilam w kapsulkach a D w kroplach (tak mialam na recepcie) - po ok 3 nieudanych probach (dniach) podawania witaminy D poszlam do apteki i bez recepty kupilam witamine D rowniez w kapsulkach.
Vitis Pharma * SIŁA * WIEDZA * WITALNOŚĆ *
Vitis Pharma * SIŁA * WIEDZA * WITALNOŚĆ *
 
reklama
Antkowa ja nie polecam tych w kapsułkach witamin tez mam te wita k i uważam ze są do d.... vigantol czyli d3 mam w kroplach i bez problemu mała berze ta jedną kropelkę a z wit. k meczę sie niedość ze ja mam palce całe w tej witaminie to jeszce sie boje że wpadnie dla małej do buzki :baffled: i cena tej wit. k ja zapłaciłam prawie 40 pln :szok: na 30 dni a znalazłam inne i są tansze i z kroplomierzem. Nastepnym razem kupie te z kroplomierzem.:tak:
 
hej dziewczyny widze ze tematem sa witaminy wiec mam pytanie odnosnie witaminy k, czy slyszalyscie o podaniu tej witaminy jednorazowo w zastrzyku? bo u nas w szpitalu preferuja ta metode a ja nie wiem czy to lepiej czy nie?
 
Niuta, mam pytanko odnosnie tego "viburcolu". Od kiedy mozna go podawac? I jak to wyglada? Ja tu tylko widzialam gripe water i inne podobne, ale mam tez mozliwosc zakupic polskie specyfiki.

Macius kupke robi tylko raz dziennie. Karmiony w wiekszosci piersia, ale butle tez dostaje i nie wiem czy to dlatego te klopoty z wyproznianiem:baffled:
Viburcol to czopki , który mozna stosować od pierwszych tygodni , ja zamiast gripe water, stosuje sab simplex , jest to produkt czeski, produkują go też Niemcy , można go zakupić przez internet! Wydaje mi się ,że ten sab simplex jest o niebo lepszy!
 
reklama
Matko:szok: szalejecie z witaminkami!!! Ja nie podaje nic, bo nie kazano. Jutro idziemy na kolejna wizyte kontrolna i chyba bedziemy sie szczepili.
 
Do góry