reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie lakiery hybrydowe polecają mamy?

amanda14

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2016
Postów
61
Z racji tego, że lubię dbać o paznokcie od dłuższego czasu robię sobie hybrydy bo są bardziej wygodne niż zwykły manicure. A wiadomo, że przy dzieciach trudno jest mieć zadbane pazurki. Miałam już sporo lakierów różnych firm ale już mi się znudziły. Ostatnio wyczytałam na jakimś forum o lakierach z MakeAR. Czy ktoś używał już tych lakierów? Może wy macie jakieś ulubione kolory i marki, które mogłybyście polecić?
 
reklama
Ja używam lakierów firmy LaFemme i jestem bardzo zadowolona, pazurki trzymają się bardzo długo i nie odpryskują. Lakiery zamawiam bezpośrednio z ich strony internetowej lf.pl, bo wychodzi taniej. :)
 
Dla mnie hitem okazał się Semilac. Na ich stronkę boje się wchodzić, bo maja takie wspaniałe promocje, że zbankrutuję. ;) Świetna jakość, bardzo nasycone, żywe kolory. Przy dziecku też można być zadbaną. Polecam wszystkim mamom.
 
Dzięki :) każda odpowiedź inna :) myślałam, że wybiorę tak jak poleca większość z was no ale jeszcze nie potrafię wybrać. Na początek zamówiłam ten wspomniany makear i parę dni temu mi przyszedł. Dzisiaj po pracy zabieram się za robienie pazurków. Zobaczymy co wyjdzie :)
 
ja robię hybrydy lakierami z Makear dobrze kryją i długo się trzymają, ostatnio miałam ponad 3 tygodnie ale zdjęła, bo miałam za dużo odrost.
 
Też ich kiedyś używałam i mam średnie zdanie o nich. Jakoś słabo mi się trzymały. Może to wina moich paznokci, nie wiem
 
ja makear stosuje, ale neonail to nawet nie słyszalam, dwa mam z semilaca. nie sadze, ze to wina paznokci, pamietam, ze jak zamowilam zestaw do hybrydy to w nim byly takie lakiery firmy "krzak" masakra jakas, w ogole sie nie trzymały, schodziły sie do srodka, a jak kupilam na wlasna reke, te wspomniane to niebo a ziemia i nie trzeba miec wielkich umiejetnosci
 
reklama
Do góry