reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
A u nas chyba nie będzie Marcina-taki jeden Wlasnie -Marcin załazi mojemu m za skórę.ogólnie bardzo irytujący typ.Pewnie jak będziemy juz wiedzieli kto zamieszkuje brzunio to wtedy zacznie się myśleć:)Bo na razie każde z nas ma inne propozycje.
 
A ja juz jako nastolatka wymyśliłam sobie imiona dla moich dzieci:-D

Mamy już Fabianka,a jeśli teraz będzie dziewczynka to będzie Oliwia:tak:
Gorzej z chłopczykiem,bo nie mamy żadnego pomysłu...Byłby Mariusz,ale...Mąż jest Mariusz,a pierwszy synek Fabian Mariusz,więc to odpada:-p
 
Martusiaza to my wszyscy na inne litery:-p
Ja naprawdę dawno temu sobie wymyśliłam,że będe miała synka to Fabianek albo Mariusz.No i mam juz obu,a dalej pomysłów brak.Lepiej żeby wyszła Oliwka;-)
 
Jeśli dziewczynka - będzie Daria (zdrobniale Duśka :D), a chłopiec Krzyś - dziś popołudniu już będę wiedziała!!! :)
 
reklama
Do góry