reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października!

Dołączył(a)
23 Luty 2016
Postów
2
Witam przyszłe i obecne Mamy, z racji tego iż pogoda nas rozpieszcza nie mam pojecia jakie ciuszki przygotowac na wyjscie ze szpitala z moim maluszkiem . obecnie 36tc więc niewiele zostalo a torba maluszka dalej nie spakowana .
Proszę o pomoc doswiadczone Mamy. Pozdrawiam
 
reklama
A rodzisz w tej samej miejscowosci co mieszkasz?
Trudno przewidziec jaka bedzie pogoda.
Noworodka ubiera sie o jedna wartwe wiecej niz my jestesmy ubrani. Przygotuj sobie skarpetki, bodziaki na dlugi rekaw, pajaca (fajnie jakby mial wszyty material kriry mozna zaciagnac na raczki, czapeczke i jakis polarowy kombinezon. Do tego kocyk i mysle ze do auta spokojnie wystarczy ;)
Jezeli rodzisz tam gdzie mieszkasz to maz zawsze moze cos dowiezc ;)
 
Przygotuj dwa komplety ubranek, Na cieplejszy dzień i na chłodniejszy.
Spakuj je do torebek, możesz nawet mężowi je opisać, żeby w tym przypływie szczęścia czegoś nie pomylił i jak już będzie po Was jechał, niech zabierze właściwą torbę. (ja tak właśnie miałam).
Na główkę na pewno czapeczka, body i pajac chyba wystarczy, ewentualnie pieluszka do okrycia, w ciepły dzień.
W chłodny, można dorzucić dresik albo kombinezon misiowy.
Tez zależy ile jedziecie tym autem do domu, bo jeśli dłużej to w aucie jest ciepło i trzeba maluszka rozpiać (przegrzanie jest dużo gorsze) kocyk zawsze lepiej mieć przy sobie :) bi a nóż może się przydać :). Szczęśliwego rozwiązania i pięknej pogody na wyjście :)
 
Do góry