reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
Deizzi czyscil sie rewelacyjnie bo wszytsko rozbieralo sie do prania (pralam w pralce) nawet budka ! wywrotny nie byl bo to ciezki woz :) jedyne co teraz widze w implastach i moj tez na to cierpial to tylnie kola po jakims czasie sie skrzywiaja do srodka ja to akurat reklamowalam 2 razy ;)

moj Bebe Conforcik sklada sie pieknie wchdozi mi do bagaznika fokusa razem ze spacerowka lub gondola :szok: no ale nie ma pompowanych kol, cos za cos ;)

Aha dziękuje Ci jeszcze raz :) jestem coraz bardziej do niego przekonana. No właśnie najgorszy jest ten wybór coś za coś... Ale jestem zdania że wszystkiego należy spróbować :) :) a u mnie na typowo wiejskie drogi fajne są koła pompowane :)

deizzi bardzo fajny ten wózek. U nas po wiosce jexdzi taki własnie zielono turkusowy.

Mam do was pytanie dziewuszki- otusz moi rodzice jak juz wiecie kupują dla naszego malca wózek głęboki, ale jak juz sie o tym dowiedzieli teściowie to nie chcą być gorsi i chcą kupić spacerówkę. Okazało się że jak kupimy je oba na raz to dostaniemy niebotyczny upust w sklepie a że mam gdzie przetrzymać ten wózek to podjęliśmy decyzję że kupimy oba od razu. Wybrałam zatem spacerówkę:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PLIKO Switch EASY DRIVE Completo 2012 wózek spacerowy

kolor iris
Co sadzicie?

Ogólnie z wyglądu fajna i fajnie wykończona, ale poszukałabym chyba mniejszej zgrabniejszej bo ta taka masywna się wydaje, z jednej strony jestem za spacerówkami parasolkami bo wrzucasz do bagażnika i jest ale z drugiej strony bardzo szybko się zużywają i nie są tak bajeranckie jak np. ten który pokazałaś. Fajnym gadżetem jest też taka podstawka do napoju i drobiazgów również dla mamy zaraz za budką a nie tylko dla dziecka. Ten ma na pewno plus bo ma pojemny "bagażnik" :) Szkoda że nie ma zdjęcia jak wygląda po złożeniu...
 
Anioleczek ja mam peg perego pliko tylko ze starszy model ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PLIKO P3 COMPACT Completo 2012 wózek spacerowy wiec zdam relacje z pierwszej reki ;-) Po totalnej porazce z gondola o ktorej juz nieraz wspominalam ten wozek byl dla mnie blogoslawienstwem :-) Wytestowalam w sklepie duzo spacerowek i ta najbardziej przypadla mi do gustu. Co do minusow- podwojne kolka (na tretuarach czy w terenie sie srednio sprawdzaly) ale w twoim modelu sa juz pojedyncze wiec powinno byc ok. Odpadaly mi dwa kapsle przykrywajace srubki- ale to mankament czysto estetyczny i kosz na zakupy nie wyglada juz za ciekawie- ale swoje nawozil. Tyle z minusow jak dla mnie. Wiadomo nie jest to parasolka wiec jest ciezszy i po zlozeniu ciutke wiekszy, ale ja jestem bardzo zadowolona. Swietnie sie prowadzi, sklada szybko i mimo wszystko nie zajmuje duzo miejsca, jest mieciutki i wygodny dla dziecka. Moj 3 latek na dlugich trasach dalej lubi z niego korzystac :tak:
 
WÓZEK 3w1 JANE RIDER STRATA TRANSFORMER OKAZJA (2624578649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - taki też bym mogła kupić jest idealny i wspaniały... ale znowu cena...

A co do spacerówki to gdybym miała kupić osobno to coś w takim stylu BABY JOGGER WÓZEK SPACEROWY CITY MINI (2624578656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko z tacką lub pałąkiem dla dziecka i jak annie mówi zastanowiłabym się nad tymi podwójnym kółkami bo rzeczywiście to jest niewygodne (w mojej byłej parasolce takie były i po krzywym terenie bardzo źle jechały :)
 
deizzi składa się do dość niewielkich rozmiarów jak na tego typu wózek. Tu jest filmik tam masz pokazane wiecej szczegółów
Pliko Switch Easy Drive ( Europe Collection ) - YouTube
No i nie zależy mi za bardzo na lekkości i gabarytach- samochodem nie jeżdżę sama, a z mężem rzadko. raczej będę z tym wózkiem chodzić po wiosce. W razie potrzeby do bagażnika naszego auta też sie zmieści spokojnie
annie bardzo dziękuję za twoją opinię. Właśnie zależało mi, żeby te kółka nie były podwójne, dlatego ten model. A powiedz mi proszę jeszcze jak z czyszczeniem/praniem tego wózka? Jak go czyściłaś?

Deizzi gondolka ciekawa. Taka nowoczesna:) spacerówka jak dla mnie odpada- nie mogłabym mieć wózka na 3 kołach:(
 
deizzi składa się do dość niewielkich rozmiarów jak na tego typu wózek. Tu jest filmik tam masz pokazane wiecej szczegółów
Pliko Switch Easy Drive ( Europe Collection ) - YouTube
No i nie zależy mi za bardzo na lekkości i gabarytach- samochodem nie jeżdżę sama, a z mężem rzadko. raczej będę z tym wózkiem chodzić po wiosce. W razie potrzeby do bagażnika naszego auta też sie zmieści spokojnie
annie bardzo dziękuję za twoją opinię. Właśnie zależało mi, żeby te kółka nie były podwójne, dlatego ten model. A powiedz mi proszę jeszcze jak z czyszczeniem/praniem tego wózka? Jak go czyściłaś?

Deizzi gondolka ciekawa. Taka nowoczesna:) spacerówka jak dla mnie odpada- nie mogłabym mieć wózka na 3 kołach:(


Trzykołowce podobno są wywrotne :) To jak Tobie pasuje i to jeszcze z dużym rabatem to się nie zastanawiać tylko brać :)
 
No ze sporym bo będziemy brali wózek głęboki spacerowy i fotelik do auta w tym samym sklepie dostaniemy 20% i torbę do wózka gratis. A może uda się jeszcze coś ugrać, bo to w sumie taki znajomy mojego dziedka prowadzi ten sklep więc zobaczymy
Ja się boję 3 kołowców ze względu na to, że słabo widzę i jak bym nie zaóważyła jakiejs dziury czy krawężnika itp to mogłabym poprostu wywalić dziecko razem z wózkiem.
 
Klowee teutonie sa super ! bardzo fajny :tak:

Deizzi Jane zajefajny ! moze jakas fajna uzywka w przystepnej cenie ??? :-)

Kazdy ma jakies tam swoje wymagania wozkowe dla mnie wazny byl rozmiar <- jak to brzmiiii :rofl2:, mozliwosc montowania spacerowki tyl/przod, waga, wpinanie fotelika w stelaz.
Kosz na zakupy i wielkosc gondoli malo mnie interesowala, wiadmo nie ma wozka idealnego :no:
 
reklama
deizzi bardzo fajny ten wózek. U nas po wiosce jexdzi taki własnie zielono turkusowy.

Mam do was pytanie dziewuszki- otusz moi rodzice jak juz wiecie kupują dla naszego malca wózek głęboki, ale jak juz sie o tym dowiedzieli teściowie to nie chcą być gorsi i chcą kupić spacerówkę. Okazało się że jak kupimy je oba na raz to dostaniemy niebotyczny upust w sklepie a że mam gdzie przetrzymać ten wózek to podjęliśmy decyzję że kupimy oba od razu. Wybrałam zatem spacerówkę:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PLIKO Switch EASY DRIVE Completo 2012 wózek spacerowy

kolor iris
Co sadzicie?
jak dla mnie za ciężka i duża ta spacerówka, no i cena wysoka. Jakbym szukała spacerówki żeby przesiąćś cię z 2lub3 w 1 to szukała bym małej, lekkiej spacerówki :) a ta waży tyle co moje z wózka 3 w 1 ;)
 
Do góry