reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wyglądało u was plamienie implantacyjne ?

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2022
Postów
2
U mnie miesiączka zawsze była bardzo obfita ( nowy tampon co 2h ) , widoczne były w niej skrzepy krwi, trwała 6-7 dni oprócz tego towarzyszyły mi przy niej bardzo silne bóle podbrzusza.
Staramy się o dziecko. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne . Cykle przed hormonami jak i po nieregularne. Okres spóźnił mi się 3 dni po czym dostałam jasnoczerwonego plamienia ( bardzo skąpe ) , zaledwie kilka kropel dziennie wczoraj jak i dzisiaj ( myśle że już jutro plamienia nie będzie) . Nie ma w nim też skrzepów krwi i krew jest lekko ciągnąca się w palcach. Pierwszy raz mój "okres" tak wygląda....czy może to być plamienie implantacyjne ? Jak myślicie ?
 
reklama
U mnie miesiączka zawsze była bardzo obfita ( nowy tampon co 2h ) , widoczne były w niej skrzepy krwi, trwała 6-7 dni oprócz tego towarzyszyły mi przy niej bardzo silne bóle podbrzusza.
Staramy się o dziecko. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne . Cykle przed hormonami jak i po nieregularne. Okres spóźnił mi się 3 dni po czym dostałam jasnoczerwonego plamienia ( bardzo skąpe ) , zaledwie kilka kropel dziennie wczoraj jak i dzisiaj ( myśle że już jutro plamienia nie będzie) . Nie ma w nim też skrzepów krwi i krew jest lekko ciągnąca się w palcach. Pierwszy raz mój "okres" tak wygląda....czy może to być plamienie implantacyjne ? Jak myślicie ? Dodam że kompletnie nic mnie nie boli i czuje się świetnie.
 
U mnie plamienie implantacyjne było dość ciemne. I tylko jeden dzień.
Jeśli jesteś już tyle po terminie @, to po prostu zrób test.
 
U mnie plamienie implantacyjne było dość ciemne. I tylko jeden dzień.
Jeśli jesteś już tyle po terminie @, to po prostu zrób test.
A co ma tu termin miesiączki do rzeczy? Tym bardziej, że dziewczyna pisze, że ma nieregularne cykle.
Jeśli to implantacja to test z czułością 10 powinien ci coś pokazać ok 48h od plamienia :)
 
Do góry