reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

reklama
Mi się udało schudnąć te 30 kg...ale niestety nadal jestem przy kości...bo już przed ciążą miałam nadwagę:/ ważę teraz 80,5.... zaczynałam od 79:/
Nie wiem jak się wziąć a pokusy są ogromne...hmmm czekam tylko na wizytę u lekarza 31, żeby się upewnić...i nic będzie musiała być dietka:D
 
Ostatnia edycja:
Mi się udało schudnąć te 30 kg...ale niestety nadal jestem przy kości...bo już przed ciążą miałam nadwagę:/ ważę teraz 80,5.... zaczynałam od 79:/
Nie wiem jak się wziąć a pokusy są ogromne...hmmm czekam tylko na wizytę u lekarza 31, żeby się upewnić...i nic będzie musiała być dietka:D

Mamusiaaaa a jaki masz wzrost????
 
U mnie to trochę "skomplikowane"...
Przy wzroście 161cm w 2008 roku na wiosnę ważyłam 88kg. Nie mogłam zajść w ciążę przez 4 lata. Skierowano nas i zakwalifikowano na IVF. Był jeden warunek-muszę schudnąć 6 kg. W 3 miesiące schudłam 16 kg. Wyznaczono mi datę na IVF na połowę sierpnia 2008. W maju okazało się jednak, że jestem juz w ciąży naturalnie. Na początku schudłam około 4kg, ale potem do końca ciąży z Filipem przytyłam w sumie 12kg., czyli na koniec tego pięknego stanu ważyłam 84kg. Szybko po porodzie schudłam do 72kg. Na pierwszej wizycie u położnej w tej ciąży ważyłam 78,4kg, ale to niestety przez moje lenistwo i obżarstwo. Więc umówmy się że startuję z wagą 78,4kg ;-)
 
Karina mierzę 168 cm.
niusiaagusia pewnie ważył Cię wieczorem! bo ja chodzę do lekarza późnym wieczorem i zawsze ważę tyle, że ohoho:p hehe
U mnie dzisiaj rano było.....79,8 :D a nie 80,5 juhuuuuhuhhhu:-)
pandorka ahhh to nasze lenistwo:p
a ile dziewczyny chciałybyście przytyć?
 
Ja startuje z 64,2 wiec pomyślałam że z 12 kg...ale jak widze co sie dzieje to raczej nie realne i jesli faktycznie potwierdzi mi za miesiac że to blizniaki to raczej Dużooooooooooooo... więcej przytyje...

Ale nadzieje mam...hihihi...
 
reklama
Ja startuję z wagą 68 (choć to nie moja typowa waga, ale caly okres starań a nawet przed miałam jazdy z apetytem typu nocne zarcie itp, takie ciąże urojone a potem jak sie juz rozrosłam to się nie odchudzałam bo przecież zaraz mogę byc w ciaży, w ten sposób w pare mcy mam ok 3 kilo wiecej niz zwykle).Za to w ciąży na razie trzymam sie 68 (połowa 8mego tyg)bo większośc rzeczy mnie brzydzi,muszę się ciężko zastanawiać co tym razem bym przełknęła, nie mam apetytu na słodkie z reguly (choć dziś na drugie śniadanie jedynie bułki z dżemem moglam zaakceptować).Chętnie zatrzymałabym się przed magiczną 80, na pewno nie chcę się za radą kolezanki opychać bo"nie będziesz gruba bedziesz w ciaży " jasne,ciąża sie skończy, a ja zostanę z problemem nie tylko natury estetycznej przecież
 
Do góry