reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Mikroskop owu mam Afrodytę. Rzeczywiście pomógł w określeniu dni płodnych - w ciążę zaszłam :)

A co do komputerka to są różne Basha na początku myślałam o Lady compie, ale znalazłam potem tańszy - Cyclotest.

Bajkowa: mierzysz temperaturę nim i na tej podstawie określa Ci dni płodne. Typowa metoda termiczna, tylko że sama nie musisz robić wykresów. Generalnie fajna sprawa.
 
reklama
Lauraaaa jak Ci sie spiywal ten Cyclotest

ja mysle o powrocie do metod naturalnych, teraz stosujemy stosunek przerywany, ale kiedys stosowalam metode termiczno objawowa i byla skuteczna ale wtedy istnial jeszcze termometr rteciowy, w zwiazku z tym mam pytanie do dziewczyn stosujacych metode termiczna czym mierzycie temperature?? Bo mi jakos te termometry elektroniczne nie wydaja sie skuteczne, a moze sa?? Dziekuje a kazda odpowiedz na moje pytanie
 
Cześć dziewczyny
Ja też zaczęłam łykać Qlaire trzy dni temu. Krwawienie pomału ustępuję ale zauważyłał że nastrój mi sie pogarsza. Wczoraj cały dzień bolała mnie głowa, dziś cały dzień chce mi sie wyć.....masakra!!! Na szczęście nie planuję tego długo łykać, chce aby mi tylko @ wyrównały i kończę kurację. Ale póki co należę do grupny :-) zobaczymy jak będą przebiegały kolejne dni. Jedyne co mnie martwi w tych tabletkach to to, że przy ich stosowaniu nie robi sie przerw na krwawienie. Kurde jak sie nabawię przez nie jakiegoś świnstwa (torbiel lub coś innego) to nie wiem co zrobie :crazy: Pozdrawiam :)
 
Kolejny dzień i co raz to większe fazy!!! Te tabletki ryją mi głowe! Na szczęście to przejściowe. Dziś znowu mega dół, na dodatek łapie mnie jakieś choróbsko!!! Albo to też jeden ze skutków działania Q... sama nie wiem. Zapobiegawczo wzięłam aspirynke i teraz sączę gorącą herbatkę z miodem i cytryną.
Pozdrawiam
 
na szczęście w moim mieście jest euro apteka wiec jak tylko skoncze 1 opakowanie które kosztowało mnie 51 zł następne zakupie właśnie tam. :) A tak swoją drogą ile trwało u was mniej wiecej krwawienie gdy zaczynałyście je brać?? Ja już jestem tydzien na nich i nadal mam krwawienia :shocked2:
 
Witajcie kobietki :-)
Biorę Azalię od 26.12.11, więc niedawno zaczęłam. Miesiączka mi się już skończyła, ale plamienia nadal są. :crazy: Fakt, lekarz mnie uprzedzał o tym fakcie i w ulotce tez jest zapis na ten temat. W sumie te plamienia to mam tylko przy "siusianiu" :-p, więc nie jest tak tragicznie. Tylko minus jest taki, że coś mi żołądek od paru dni głupieje czyt. wyścigi do WC :crazy:. Zawsze miałam problemy z hormonami. Każda kuracja kończyła się odstawieniem leku. Teraz się zastanawiam czy te dziwne wariacje mojego organizmu są od Azalii i czy jeszcze trochę ją brać, żeby się upewnić?? Jak myślicie ?? A może od razu do gina iść ??
Pozdrawiam serdecznie
:-D
 
Może trochę piszę późno ale co tam. Ja miałam Implant i absolutnie nie poleca. Miałam non stop okres, bo jak na plamienia to zbyt duzo tego było. Ciągle czułam się jak w ciąży. No i tak naprawdę po co mi taka antykoncepcja skoro nie moglam współżyć przez te plamienia?? masakra. Dodatkowo zakladałam Implant w UK i w Polsce miałam bardzo duży problem z wyjęciem. Musiałam zapłacić prywatnie u chirurga;/ to był szok. Pwiedziałam nigdy więcej
 
reklama
Do góry