reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

o tak... niejednokrotnie slysze jak mi to dobrze ze nie musze pracowac i moge byc w domu...

Dziewczyny a gdzie szukacie zajec dla maluchow-przy przedszkolach czy gdzie? Ja szukalam u nas i znalazlam jedynie angielski metoda Helen Doron, a wszelkie rytmiki i inne sa zarezerwowane dla dzieci chodzacych do przedszkoli.
 
reklama
u nas tez mało, teraz sie dokopałam do dwóch miejsc (jedno popołudniowe mam pod domem)

angielski jest, i dla dzieci powyżej 5 rż też co nieco jest

o mniejszych świat zapomniał, przedszkola też :(
 
my zaraz na mszę idziemy. szkoda, że to z tak smutnej okazji.

a i wybieramy siędo stolicy w któryś weekendzik kwietniowy. jeszcze tlyko nocleg znaleźc.
 
kaśka szukajcie w W-wie HOSTELI :) Jak coś znajdę to dam namiary. Kiedyś koleżanka mojego D. była menagerką takiego Hostelu i mogę się podpytać o ceny i warunki
 
skończyłam robotę .... idę spać .... właśnie nakłamałam szefowi w mailu, żee dziecko chore tfu! :no::zawstydzona/y: bo strasznie nie chcę wyjeżdżać na weekendowe szkolenie (chlanie) integracyjne
oby się na mnie nie zemściło ....:-(
 
koga, pracusiu :tak:

ja po kolejnej wizycie u p. doktor.

Podtrzymuje wersję: leżeć... Szyjka krótka, miękka, niewiele jej zostało do rozwarcia. Ginka powiedziała, żeby wytrzymać jeszcze 3 tygodnie i mogę rodzić :szok:

Wytaszczyłam dziś z kartonów ciuchy wiosenne. Poprzymierzałam Karoli i jestem podbudowana, bo kurtkę na wiosnę mamy, trzeba kupić buciki i git :tak:

Uświadomiłam dziś tez córkę jaka była malutka i jak bardzo urosła - pokazałam jej ciuszki, w których wyszła ze szpitala :-D Przykładała do siebie, chodziła z nimi jak z najlepszym misiem. :-D

Nadal mam bajzel w domu, ale gośc, który ma nam robić te nieszczęsne szafy wczoraj nam dał znać ile zapłacimy... Powiedzcie mi jak to jest? Planujesz wydatki remontowe (z dużżżym zapasem) i nie mieścisz sie w nich? Tym razem postanowiliśmy nie brać nikogo z "ulicy", tylko gościa, który jak robi, to robi i widać tego efekty, więc na razie będą szafy, a nie szafy i odkurzacz :baffled: Chyba przeżyję ;-)

Pozdrawiam Was moje drogie :-) Idę sie oszczędzać :-D:-D:-D
 
a my jutro do Krakowa jedziemy.
w sumie fanie, pospacerujemy po plantach, pójdziemy na rynek. a z drugiej strony - jak zawsze mam cykora
 
reklama
Do góry