reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

pytia to wszystkiego najlepszego.

Ja też dużo czasu poświęcam dziecku i daje mu to co mogę czyli siebie troche sie zmieni jak wr óce do pracy no ale trudno.

My też mamy wygrawerowaną date na obrączkach ale mąż w obrączce nie chodzi - taką ma prace niby wie że rocznica ale co z tego. We wrześniu ma imieniny nawet mu życzeń nie złoże ciekawe jak sie poczuje - faceci!!!!
 
reklama
Wszystkiego najlepszego Pytia!!!

Mój Piotrek zapomniał o moich urodzinach w tym roku, ale co najlepsze jeszcze kilka dni wcześniej przypominał o urodzinach facetowi mojej siostry (bliźniaczki) ;D - z tym, że ja się nastawiłam, że tak będzie bo Piotrek poszedł wtedy do pracy po urlopie... ;)

Aniam - szczerze ci współczuję...
 
Pytia Najlepsze życzenia z okazjii imienin!! :)

I okazuje się żę prawdopodobnie niepotrzebnie się zamartwialam tym że rodzice chcą z nami na wakacje jechać..
Tata dziś stwierdził że to za daleka droga dla niego, że mu się źle jeździ autem i bedzie namawiał mamę żeby pojechali sami nad morze np.
a ja się cieszę, wyrodna corka :p
 
pytia wszystkiego najlepszego :)
Aniam pisze:
Tak w ogole to sa zaniedbania ze strony jego rodzicow. Nie bawili sie z nim jak byl maly, nauczyl sie sam sobie radzic i ogladac tv.

Najsmieszniejsze, ze oni mnie teraz pouczaja, ze za duzo sie z Ola bawie, ze powinna wiecej sama w lozeczku lezec ... O0

u mnie w 100 % to samo, ja już nie mam siły, nie wiem jak wytłumaczyć facetowi, którego rodzice zawsze mieli go głęboko gdzieś, który musiał cholernie wcześnie dorosnąć, przez nieodpowiedzialość swoich rodzicieli,że dziecko potrzebuje czułości?
cały czas słyszę pretensje....nie noś jej tyle, ona nie umie się sama dłużej sobą zająć...itd.....a jak proszę go aby to on się nią zajął to szlak mnie trafia, bo czasami po prostu ogląda tv a mała leży na kanapie....mam chwile, kiedy zastanawiam się za co ja go tak bardzo kocham, ale z drugiej strony co ja mogę wymagać od faceta, który w domu miał prawdziwe piekło ?
 
Aniam strasznie egoistycznie sie Twój slubny zachowal.
Mam nadzieje, ze moj 4 wrzesnia nie pojdzie przytulic sie do telewizora. Chociaz to w jego stylu. Na szczescie z Majka swietnie sie bawi i glupot swojej mamy nie slucha, a tez jestem nieodpowiedzialna zona bo wole isc z Majka na spacer niz mezowi obiad gotowac, oczywiscie wedlug tesciowej.

I jestem ciekawa czy moj slubny znowu dat nie pokreci. rocznice mamy 4 wrzesnia a ja mam urodziny 6 wrzesnia w zeszlym roku zyczenia skladal mi 5 wrzesnia .... Tylko okazji nie byl pewien. kilka dni wczesniej jego komorke pies mocno uszkodzil i cala jego pamiec do dat uleciala.
 
my też mamy rocznice 4 września :)
może będzie pamiętał bo właśnie mu przeczytałam, że Wy macie rocznicę ;D

mi też jakoś dziś smutno ...
może ze zmeczenia... ale też z tego powodu, że tęskno mi za Maksem
jak wracam z pracy to nawet nie chce mi się tracić czasu na jedzenie obiadu, mam ochotę cały czas go nosić i tulić ...
z tym drugim jest gorzej bo Maks jest niemożliwie ruchliwy :)

a jeszcze dziś zjawił się klient, bardzo dobrze sytuowany i rozwodzi się z żoną i tak go jakoś wzięło na zwierzenia i refleksje - coś o przysięgach na całe życie i że je łamie - taki był rozbity tym rozwodem - a to niby twardy pan prezes licznych spółek i też mi się go żal zrobiło, że aż miałam ochotę mu powiedzieć żeby się jednak zastanowił - no i dwóch chłopców bez tatusia zostanie :(
 
koga: trudne to rzeczy, własnie pomyslałam sobie, że masz trudniejszy zawód niż ja ::) Sa na pewno takie sprawy, że Ty zrobiłabyś całkiem inaczej, niż twoi klienci ...

a my 1 września będziemy imprezować :) Rafał wziął wolne w pracy, ciekawe co będziemy robic?? Może na jakis dobry obiad wyskoczymy ??

Ja kiedys tez irytowałam się, że R.Zapominał o różnych ważnych dla mnie datach. Teraz wziełam sie na sposób: zawsze pyta mnie, jakie dni ma wziąć wolne w następnym miesiącu, ja wtedy biorę kalendarz i sprawdzamy :)

Najlepsze jest to, że kiedy on pyta: np. dlaczego 24 lipca (moje imieniny), to mówię, że pewnie przyjdą do mnie goście na imieniny i nie chcę, żeby nam musiał zazdrościć siedząc w pracy!!! ::)
 
Mój już się troszkę nauczył pamiętać o rocznicach i inych imprezkach. Teraz to go poinformowałam że kupiłam nam na rocznice garnki (taki mamy zwyczaj, że kupujemy coś do domu) ale nie powiem, że w czwartek spodziwam się kwiatków i jakoś muszę Mu przypomnieć ;)
 
reklama
Do góry