reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

reklama
blizniak piękny bobas:-D
mamuśka to taka uśmiechnięta twarzyczka? dobrze widzę? piękny

tak,moja princessa strzelila usmiech :) chociaz slabo widac,bo mala miala glowke gdzies za moja koscia lonowa i ciezko bylo glowice ustawic,zeby dobre zdjecie zrobic.

Dziewczyny zdjecia D3 i D4 sa bardzo wyrazne tylko oczywiscie w gre wchodzi na jakim sprzecie jet robione badanie.Mi pierwsze zdjecie D3 robiono w 12+1 i widac wszystko jak na dloni,ale to bylo robione na super sprzecie w osrodku diagnostyki prenatalnej a to zdjecie gdzie mala sie usmiecha jest robione w zwyklym osrodku i sprzet juz taki sobie i ddjecie tez :)
 
to i ja sie pochwale najnowszym nabytkiem :D
Zdjecie z polowkowego, niestety jedyne, bo Mloda nie chciala wspolpracowac :)

DSCF3867 (1203 x 902).jpg
 
Fajne zdięcia,maleństwa przesłodkie:tak:
A ja tam dokładnie widze wszystko na zdięciach 3d czy 4d ,może dlatego że w pierwszej ciąży sama robiłam takowe usg.

mama2006-no nie mów że niebardzo widzisz co jest na tych fotkach 4d ,widać wyraźnie.Powiem Ci z własnego doświadczenia w poprzedniej ciąży że usg w 4d(takie miałam robine )to super sprawa.Tu nie chodzi o same zdięcie ale badanie,na normalnym zwykłym usg lekarz nie zbada i niezobaczy wszystkiego tak dokładnie jak na 4d!My z emem to byliśmy pod kolosalnym wrażeniem dosłownie szczęki nam opadły.Dla mnie było też bardzo wzruszające,ledwo co się powstrzymałam od płaczu.Widziałam jak Nicol paluszka sobie ssie przeciera oczka itd,wszystko było tak pieknie i wyraźnie widać jakbym oglądała nagranie małej z kamerki:tak:a jak nam lekarz pokazał przekrój pępowiny z dźwiekiem to dopiero było coś .Wyszliśmy tacy zadowoleni z wizyty i tak lekarz zaspokoił naszą ciekawość.Także polecam takie badanie bo naprawde warto:tak:Moja lekarka prowadząca ciąże ma zwykłe usg i powiem że tak sobie na nim widać nie jest to taki wyraźny obraz pewnie wina starego sprzętu.Podejrzewam że jakbym chodziła do innego lekarza to napewno było by lepiej widać i płeć itd.Jednak mam zaufanie do lekarki bo chodze do niej kilka lat i poprzednią ciaże fajnie prowadziła,także teraz 6.10 jade do tego lekarza co robił mi przy Nicol 4d i tym razem chyba sobie nagram na płytke ,przy Nicol czas nam nie pozwolił na nagranie bo śpieszylismy się na szkołe rodzenia ,a teraz sobie nagramy a co dziadkom pokaże to będą w szoku:-)bo za ich czasów takich bajerów nie było.
 
reklama
Susi-ale słodki widok:tak:ślicznie maleństwo sobie chyba oczka przeciera albo tylko tak rączki trzyma,to było 4d bądź 3D tak?ja jade w czwartek na 4d już niemoge się doczekać.
 
Do góry