reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Mamusia Blaneczki - a co Ci lekarz mówił na tą szyjke? bedą pesar zakładać?
Wiesz co no wlasnie to jest bardzo zastanawiajace jak bylam w luxmed w Pl to w 9,5t powiedzial do mnie no ale szyjka jest uchylona a byla zamknieta 4tygodnie temu ..ja spytalam to zle i co teraz ?a on odpowiedzial no nie ale musze to zapisac ?! nic nie powiedzial mi wiecej ...!! martwie sie szczerze mowiac ..pojde na usg niedlugo w uk to sprawdza mi jeszcze raz to rozwarcie ..moja midwife powiedziala ze nie powinno byc to grozne skoro nie mam zadnej ciazy poronionej ?! dziwne podejscie ?! ehhhhale staram sie oszczedzac
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamusiom,nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie. W czwartek bylam na usg I lekarka stwierdzila 1cm torbiel na szyjce u maluszka.powiedziala,ze wg niej to moze byc zespol edwardsa. We wtorek mam usg 3d a w nastepnym tygodniu amniopunkcje.
 
Patrysiowa ojej... tylo sie nie denerwuj, na pewno wszytko będzie OK! Ale sprawdzić trzeba.
 
maron cudowne zdjęcia maleństwa :-) najbardziej podoba mi się 2-ie zdjęcie- taki słodki robaczek :-)

mamuska3 a czy na tą biopsję dostałaś jakieś skierowanie?? czy to jest jedyny sposób na tak wczesne wykrycie płci dziecka?? nie jest to groźne?? przepraszam, że tak wypytuję, ale nie mam zielonego pojęcia na czym to polega :-p

na biopsje dostalam skierowanie,poniewaz mam juz dziecko z wada genetyczna. Jest to badanie prenatalne wykluczajace zespoly 13,18,21 i okreslenie jakosci chromosomow a plec to tak przy okazji :)
 
patrysiowa - poczekaj spokojnie do usg 3d i amiopunkcji. wiem, że łatwo mi mówić, ale zawsze warto na lepszym sprzęcie i u innego lekarza sprawdzić. Oni też sa tylko ludźmi i popełniaja błedy. W każdym razie trzymam kciuki i daj znać jak poszły badania.
mamuska*3 - a Ty masz już wyniki badań?
 
Patrysiowa trzymaj się :) zobaczysz, że wszystko będzie dobrze.
mamuska*3 czy u Ciebie wszystko w porządku?? mam nadzieję, że tak. dzieci z różnymi wadami, jak i bez są takie same. każde potrzebuje miłości, przytulenia i poczucia bezpieczeństwa i każde z nich jest inne od reszty... wyjątkowe. jednak wszyscy rodzice chcieliby mieć zdrowe dzieci i tego własnie życzę Tobie i wszystkim przyszłym i obecnym mamom ;-)
 
dziewczyny ja robilam badanie 2.8 a wynik mialam na drugi dzien.Jak na dzien dzisiejszy wszystko jest ok. :) Wlasnie,to jest plus tego badania,ze jest szybciej od amino i na sam wynik tez czeka sie krucej.Lekarz,ktory wykonywal to badanie,to jeden z najlepszych w regionie.Przeprowadza 18 biopsji kosmowki na tydzien i 30 amino.
 
reklama
Do góry