reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

reklama
Gdy Zośka miała ok 3 miesięcy miałam taki sposób - włączałam malcowi na cały głos radio albo jakąkolwiek muzykę - i wpychałam ją w kombinezon, czapkę a ona leżala jak zahipnotyzowana;-) Podrygiwanie też skutkowało:tak:
 
My na ogół nie mamy problemów z ubieraniem:-pale jak sie przytrafia to robim wszystko-spiewamy,tanczymy,laskoczemy rozzmieszamy:-D
 
moja mała też nie lubi się ubierać ale jak zaczęłam "bawić" się ubieraniem aż tak nie protestuje uśmiecha się i nawet jej się to podoba :)
 
Dobra rada to zabawa przy ubieraniu. Dla mnie ubieranie Bartoszka w pozycji półsiedzacej (zgodnie z tym co napisała Pyzuncia // pozdrawiam) okazało sie najlepsze. Małemu nie podoba sie tylko zapinaie pod szyjke i czapka, ale jak go dobrze zagadam to nawet to sie udało kilka razy bez lamentów.Takze dziekuje za rady Dziewczyny
 
Mam półrocznego synka i przy zakupie czapeczki na lato, zastanowił mnie fakt, czy w letnie upalne dni trzeba niemowlętom zakładać czapki, które szczelnie przykrywają uszy, czy można założyć np. kapelusik bez nauszników. Jaka jest wasza opinia na ten temat?????
 
Tylko kapelusz lub czapka z daszkiem:tak:
po co w upaly zakladac dziecku czapke z nausznikami przeciez jest wystarczajoca goraco.....:tak:
jak ty bys sie czula ubrana w taka czapke?????:szok:
 
moja jak była malutka w upały nie nosiła czapki w wózku wcale :no: bo miała cień :tak: a na słońcu miała kapelusik a w wietrzny dzień opaskę ;-) i teraz zakładam jej tak samo :tak:
 
reklama
heh no wlasnie tez mnie to nurtuje...
Mieszkam aktualnie w Dublinie i tutaj dzieci nie nosza czapek czy to zimno czy cieplo nawet trudno dostac czapke na dziecko taka jak to my kupujemy maluszkom ceniutka na wiosne i te dzieci nie choruja na zadne zapalenie ucha ...
Moja starsza cora zawsze miala cos na uszach czy to ceniutka chusta czy czapa ale na uszach zawsze cos bylo bo jak to moja mama powtarzala ,, o zapalenie ucha nie trudno,,...
Teraz mam 5mcznego syna i staram sie go juz tak ne opatuchac tzn upal to wtedy kapelusik i przy lekkim letnim wiaterku tez uszu nie zakrywam i narazie jest OK
 
Do góry