reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hejka dziewczyny!
ja czuje sie teraz normalnie. dwa pierwsze dni po IUI bolał mnie brzuch albo cmił...wczoraj miałam taki sliczny plodny sluz ze az sie przestarszyłam ze dopiero teraz mam owulacje wiec wciagnełam chłopa do wyrka..dzisja juz jest taki bardziej pod mleczny wiec nie wiem co to było :confused: :confused: no nic trzeba czekac..ale ja tez mysle ze nam sie nie udało...
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie wiem czy pamietacie ale jakis czas temu pisalam o moich problemach z badaniami ktore zlecila mi moja doktor przed IUI. W zwiazku z tym ze nie mozemy zrobic zleconych badan strasznie obawialam sie tego ze nie dopusci nas do IUI. Naszczescie w koncu dostalam od niej odpowiedz i zgodzila sie przeprowadzic IUI bez tych wynikow:-):-):-) Strasznie sie ciesze i juz nie moge sie doczekac. Takze nasza pierwsza IUI jest planowana na styczen 2011:tak:
Dziekuje za wsparcie z Waszej strony i licze na Wasze kcikuki w styczniu:-p Ja oczywiscie tez za Was wszystkie trzymam kciukasy, za te co sa juz po IUI i czekaja na wynik jak i za te co czekaja tak jak ja:-)
 
Hej dziewczyny!
Nie wiem czy pamietacie ale jakis czas temu pisalam o moich problemach z badaniami ktore zlecila mi moja doktor przed IUI. W zwiazku z tym ze nie mozemy zrobic zleconych badan strasznie obawialam sie tego ze nie dopusci nas do IUI. Naszczescie w koncu dostalam od niej odpowiedz i zgodzila sie przeprowadzic IUI bez tych wynikow:-):-):-) Strasznie sie ciesze i juz nie moge sie doczekac. Takze nasza pierwsza IUI jest planowana na styczen 2011:tak:
Dziekuje za wsparcie z Waszej strony i licze na Wasze kcikuki w styczniu:-p Ja oczywiscie tez za Was wszystkie trzymam kciukasy, za te co sa juz po IUI i czekaja na wynik jak i za te co czekaja tak jak ja:-)

To super wieści!!!
Do stycznia już nie daleko.
Ja radzę teraz się odstresować nie myśleć o IUI, ani o niczym taki, po prostu cieszyć się życiem!!!
 
Wikulaa tak wlasnie robie, teraz calkiem odpuscilam sobe naturalne staranka i nie mysle w ogole o ciazy, spokojnie czekam sobie do stycznia:tak: jedyne czego sie obawiam to to ze cos z cyklem mi sie pokreci i owulka sie opozni albo cos... a w Polsce bede tylko ponad tydzien wiec zbyt duzo czasu nie mam. Ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze chociaz raz pojdzie cos zgodnie z planem:-)
Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki:tak:
 
hej dziewczyny! u mnie dzis 23dc....w piatek jade na wizyte zobaczymy co bedzie...mam przeczucie, ze sie nie udało ale ciagle zastanawia mnie taka duza ilosc sluzu....teraz jest biały...no nic trzeba czekac

a co tam u Was? asienka jak sie czujesz??
 
hej dziewczyny! u mnie dzis 23dc....w piatek jade na wizyte zobaczymy co bedzie...mam przeczucie, ze sie nie udało ale ciagle zastanawia mnie taka duza ilosc sluzu....teraz jest biały...no nic trzeba czekac

a co tam u Was? asienka jak sie czujesz??

Kochana życze Ci jak najlepiej i żeby sie udało!!!!&&&&&&&&&&&&":tak::tak::tak:
Asiiek a w piątek jedziesz po co do lekarza??? kiedy testujesz???
Ja czuje się normalnie od czasu do czasu dziennie boli mnie jajnik a tak to wszystko dobrze:)
Aha i po tej luteinie dzisiaj mnie tak bola piersi:/
Roxi trzymamy za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Kochana życze Ci jak najlepiej i żeby sie udało!!!!&&&&&&&&&&&&":tak::tak::tak:
Asiiek a w piątek jedziesz po co do lekarza??? kiedy testujesz???
Ja czuje się normalnie od czasu do czasu dziennie boli mnie jajnik a tak to wszystko dobrze:)
Aha i po tej luteinie dzisiaj mnie tak bola piersi:/
Roxi trzymamy za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mam wizyte, musze zbadac progesteron jesli cosik bedzie nie tak to dostane tabsy:-)ja nie testuje 15.12 mam dostac @ wiec spokojnie na nia poczekam..gdyby sie spozniała kilka dni to bede testowac
 
roxii teraz wrzuć na luz i wykorzystaj bardzo namiętnie te święta:):)
kochane czy lista do świętego Mikołaja zrobiona ? Jak tak to bardzo życzę spełnienia tego pierwszego punktu:):)
asienka i Asiek &&&&& za tłuste kreski - dziewczyny nie nastawiajcie się że się nie udało bo może prawie będzie mała niespodzianka:)
wikulla a u Ciebie który dc???
u mnie 13dc i zamiast działać z M to leczę infekcję ucha , ach normalnie jedna wielka niesprawiedliwość:(:(:(
 
reklama
Asiiek to jetem takiego samego zdania jak Ty że też nie będe testować, dopiero jak by mi się spózniała pare dni:tak:
Sylkabecia jak dobrze pamiętam jutro idziesz do lekarza na podgląd, daj znać co słychać i jak wyniki męża? &&&&&&&&&& za jutrzejszą wizyte aby wszystko dobrze poszło ;-)
Wikulaa co tam u ciebie kochana???
Lopop infekcja ucha, masakra musi boleć ehhh
Kiedyś to się latało bez czapki porozpinanym a teraz człowiek wychyli głowe z domu i już jakięś pieruństwo się przypląta;-) życze szybkiego powrotu do zdrowia:-)
 
Do góry