reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hejka Dziewczyny
ja już po inseminacji, sam zabieg ok, ale po zabiegu jakieś 25 min pózniej dostałam takich boleści(skurcze macicy) że myślałam że umre z bólu wystraszyłam wszystkich mój mąż był tak wystraszony że droge powrotną do szpitala w ekspresowym tempie przebyliśmy. Lekarze nie wiedzieli co się dzieje dostałam dożylnie ketanol+coś jeszcze przeciwbólowego i dalej bolało dwie nospy dożylnie i dalej miałam masakre ból nie do wytrzymania:no: aż w końcu lekarz zdecydował o jakimś zastrzyku po którym prawie odleciałam i po jakimś czasie dopiero przestało mnie boleć i zostawili mnie na noc w szpitalu.Ehhh masakra. Prawdopodobnie jestem na coś uczulona. I do tego jestem książkowym przykładem skutków ubocznych po inseminacji
Już nawet nie mam nadzieji że za dwa tygodnie zobacze dwie kreseczki:no: chociaż lekarz mówił że to niczemu nie przeszkadza....
szkoda gadać a tak się cieszyłam na IUI i pewnie już nie będe mogła podchodzić więcej do zabiegu....
 
reklama
asienka..o jenki..wspolczuje Ci kochana tego bolu..nawet nie wiedziałam ze IUI moze miec takie skutki uboczne...ale na co mozesz byc uczulona skoro podczas IUI nie podaje sie lekow? tylko obrobioną spreme..no chyba ze ten plyn Cie uczula....oj bidulko....nie trac nadzieji Kochana :-) a mialas robione na peknietym? jaki byl duzy? i endo? pytam tak dla porownania..:-) teraz trzymam mocno kciuki za Ciebie
 
witam dziewczyny na baby boom jestem pierwszy raz, poczytałam troszke...
ja teraz czekam na @ i zbieram sie do dr na wyznacznie iui,
moje wyniki ok, mąż słabe zołnierzyki ale bierze preparat Multi Sperm, moze zadziała...
pozdro

hejka! oby witaminki pomogły i IUI nie było potrzebne :)
 
asienka..o jenki..wspolczuje Ci kochana tego bolu..nawet nie wiedziałam ze IUI moze miec takie skutki uboczne...ale na co mozesz byc uczulona skoro podczas IUI nie podaje sie lekow? tylko obrobioną spreme..no chyba ze ten plyn Cie uczula....oj bidulko....nie trac nadzieji Kochana :-) a mialas robione na peknietym? jaki byl duzy? i endo? pytam tak dla porownania..:-) teraz trzymam mocno kciuki za Ciebie
Na pękniętym ale nie pamiętam jaki duży i endo.
Dzięki Kochana, ja wiedziałam ze są skutki uboczne ale bardzo rzadko się zdarzają tylko dlaczego musiało mnie to spotkać? mam endometrioze jeszcze cholera musze być na IUI uczulona!!!!! Naprawde mam dośc i dzisiaj mnie dołek dopadł:(
Trzymam za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Asienka trzymaj się!!!! współczuję tego co przeszłaś może lekarz coś wymyśli w następnym cyklu, gdyby jednak to iui nie zadziałało.
 
dzisiaj byłam na wizycie i w naturalnym cyklu mój pęcherzyk ma 20mm, lekarz powiedział że najdalej w poniedziałek powinien pęknąć. w czwartek kolejna kontrola i zobaczy czy jest ciałko żółte i mój mąż musi w czwartek zrobić badanie jeżeli będzie ok to będzie mnie przygotowywał do iui w następnym cyklu. A teraz oczywiście działamy sami a nóż się uda.
 
Asienka - biedactwo, tak strasznie Ci współczuję, alemam nadzieję, że IUI zakończy się sukcesem!!!! Będzie dobrze, trochę optymizmu(chociaż wiem jakie to czasami ciężkie). Idę dzisiaj na imprezkę, to wypiję twoje zdrówko!! Trzymaj się!!!

sylkabecia - mam nadzieję, że naturalnie się uda i IUI nie będzie potrzebne!!!!
 
Ja po podglądzie pęcherzyków. Dziś, czyli w 11dc pęcherzyki tylko jakieś 10mm. Kolejny podgląd we wtorek popołudniu i jak już będą miały 20mm to dostanę pregnyl i w czwartek czeka mnie inseminacja. Mam tylko nadzieję,że te pęcherzyki przybiorą trochę na rozmiarze
 
Ja po podglądzie pęcherzyków. Dziś, czyli w 11dc pęcherzyki tylko jakieś 10mm. Kolejny podgląd we wtorek popołudniu i jak już będą miały 20mm to dostanę pregnyl i w czwartek czeka mnie inseminacja. Mam tylko nadzieję,że te pęcherzyki przybiorą trochę na rozmiarze
kochana podobno nie liczy się rozmiar tylko jakość:)
&&&&&
i jak było??
 
reklama
Do góry