reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mam prawko, ale nie jeżdżę. Mąż mnie wozi;)
mnie też woził często no ale potem już sama jeździłam bo jakoś troszkę działał mi na newry pytaniami "Co powiedział..?)
no wiesz skoro nie było efektów:)
i w maju tez mieliśmy podejeść do IUI no ale mój mąż nawalił bo fuszkę miał i nie mógł poświęcić soboty:( a wtedy miałam tyle fajnych pęcherzyków a brzuch duży żde synuś się pytał czy będę miała dzisiusia:):)
no ale cóż nie ten termin to inny:)
 
reklama
Mój póki co, powiedział,że jak będzie trzeba to i wymieni się w pracy, byle tylko spróbować w tym cyklu. Zobaczymy jak będzie dalej. Ja mam nadzieję,że już w środę będzie po wszystkim, bo w czwartek wracam do pracy po 2tyg urlopie.
 
Mój póki co, powiedział,że jak będzie trzeba to i wymieni się w pracy, byle tylko spróbować w tym cyklu. Zobaczymy jak będzie dalej. Ja mam nadzieję,że już w środę będzie po wszystkim, bo w czwartek wracam do pracy po 2tyg urlopie.
&&&&
zmykam bo tak mi zimno ( zawsze tak mam na opady śniegu) że siedzę w cieplutkim pokoiku i się trzęsę a tak wskoczę w łóżeczko:)
kochana do poklikania:):)
 
witam sie zimowo ale sypie u was też tak mocno???
asienka i sylkabecia&&&&
nanusia &&&&
postanowiłam że jak codziennie potrzymam mocno zacisnięte to któreś na pewno się uda:):)
 
Witam was ciepło!!! pogoda odpowiednia żeby sie tylko przytulać pod kocykiem do tego lampka wina i cos może z tego będzie. We wszystkim trzeba dostrzec te dobre strony!
 
Hejka:-)
Nareszcie internet mi wrócił!
Powiem Wam że pogoda jest śliczna tylko że ciężko się poruszać jeszcze ja nie jetem zmotoryzowana więc gdziekolwiek dojechać to jedna wielka masakra, wczoraj busem jechałam do lekarza prawie godz, no i naczekałam też się troche na niego, zmarzłam strasznie:happy:
Macie racje teraz to tylko się przytulać heh ja narazie nie moge;-)
 
hejka dziewczyny!
wiec tak wczoraj rano na 10:20 miałam wizyte, usg u mojej ginki...no i pecherzyk miala 20mm a endo 11mm wiec pieknie nadrobiły :-)badania hormonów i usg potwierdziły ze owulka bedzie tego dnia wiec na 18:45 zostalam umowiona na IUI...iui robił mi inny gin A. Stencel bo mojej nie było juz w pracy. Lekarz bardzo miły mowił co robił...zołniezyków bylo duzo ale nie pamietam dokladnie ilosci ale 2 byla z przodu :tak: wszystko odbyło sie bezbolenie..potem nozki do gory i tak sobie troszke polezałam...a aa no i IUI odbyło sie na nie peknietym pecherzyku ale juz cos sie tam zaczelo dziac- tak powiedziła lekarz....w nastepny piatek mam sie zglosic na badanie progesteronu i usg...jak wracalismy do domu (a jedziemy godz) to pobolewał mnie jajnik i dzisiaj tez co jakis czas cmi...ale ja sie nie nakrecam...
 
reklama
Do góry