reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pewnie,że Cię pamiętam. Od września dojrzewałam we mnie deyzja,ze juz nadchodzi ten czas, bo zaczelam corza bardziej przezywac ciaze kolezanek.

Tak, tak ja też u dr. Sztenca. Przypadł mi do gustu po mojej wczorajszej wizycie i wierze,ze sie uda:). A Ty jak Go oceniasz?

650zł u niego inseminacja prawda? Tak mi powiedziała ta pielegniarka-połozna
super lekarz zawsze można wysłać maila z pytaniem

i takie ma super podejście i wysłucha ja to zawsze z nim żartuję i pośmieje się i zawsze wychodzę usmiechnięta ba nawet czerwona na buzi ze śmiechu
a cena przyzwoita w klinikach dużo drożej
a długo siedziałaś u niego?
 
reklama
super lekarz zawsze można wysłać maila z pytaniem

i takie ma super podejście i wysłucha ja to zawsze z nim żartuję i pośmieje się i zawsze wychodzę usmiechnięta ba nawet czerwona na buzi ze śmiechu
a cena przyzwoita w klinikach dużo drożej
a długo siedziałaś u niego?

Mąż mówi,że trochę zeszło, jakieś 30-40min;). Nawet wziął niewielką kasę ode mnie, pomimo pierwszej wizyty. W sobotę mam podgląd, więc ciekawa jestem ile wezmie. A tak wogóle to ile płaciłaś za inseminację u niego? Miałaś stymulowany cykl? Ja zgodziłam się na stymulację, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jak wychodziłam od niego z gabinetu to tak jakos lzej mi bylo na duszy
 
Mąż mówi,że trochę zeszło, jakieś 30-40min;). Nawet wziął niewielką kasę ode mnie, pomimo pierwszej wizyty. W sobotę mam podgląd, więc ciekawa jestem ile wezmie. A tak wogóle to ile płaciłaś za inseminację u niego? Miałaś stymulowany cykl? Ja zgodziłam się na stymulację, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jak wychodziłam od niego z gabinetu to tak jakos lzej mi bylo na duszy
z tym lżej na duszy zgadzam się
słuchaj ja w sumie jeżdżę do niego od marca i podeszłam do IUI dopiero w lipcu potem urlopy i we wrześniu mi nie pasowało chciałam podejść w październiku tylko pęcholki same pękły w sobotę a we wtorek miał być zabieg i zawsze stymulowany nigdy nas nie namawiał od razu na IUI chociaż z takim założeniem do niego jeżdziłam bo tych parę miesięcy próbowaliśmy naturalnie pomimo że stymulowana byłam no i bie naciskał bo wyniki w miarę dobre
teraz dał dalej skierowanie na pozostałe i jak zrobię ( obecnie czekam na wyniki) ruszam dalej na IUI
pisze ci tak bo w sumie widzisz jak często byłam u niego i płaciłam tylko na pierwszą wizytę 90 zł i za sam zabieg 650 zł
i dopiero teraz w październiku umówiłam się na wizyte i wziął 90 zł
a jak na monitoringi to później umawiałam się mailowo na konto bez wybierania wizyty sam tak zaproponował
i za monitoringi nie płaciłam:):)
 
Ja za pierwsza zaplacilam 110zl, ale to i tak malo na to o mi badal. W sobote podglad i zobaczymy co dalej. Od wczoraj biore 3 leki no i pregnyl tez juz zakupiony.

Mnie lekarz się od razu na wstępie zapytał, jest Pani gotowa na ten cykl czy nastepny, a ja mu na to, jestem przygotowana na ten cykl, dlatego przyjechalam zaraz w 6dc.

A mam pytanie, czy jak w sobote juz pecherzyki beda mialy pokazne rozmiary, to wtedy lekarz od razu decyduje o podaniu pregnylu? Pytam, bo nie wiem czy mam go brac ze soba czy tez nie
 
Ja za pierwsza zaplacilam 110zl, ale to i tak malo na to o mi badal. W sobote podglad i zobaczymy co dalej. Od wczoraj biore 3 leki no i pregnyl tez juz zakupiony.

Mnie lekarz się od razu na wstępie zapytał, jest Pani gotowa na ten cykl czy nastepny, a ja mu na to, jestem przygotowana na ten cykl, dlatego przyjechalam zaraz w 6dc.

A mam pytanie, czy jak w sobote juz pecherzyki beda mialy pokazne rozmiary, to wtedy lekarz od razu decyduje o podaniu pregnylu? Pytam, bo nie wiem czy mam go brac ze soba czy tez nie
weź ze sobą bo czasem kazał wziąść zastrzyk w niedzielę :)

zmykam do jutra
do poklikania ile masz km do szubina bo ja 120 daleko no ale wierzę że pomoże w zajściu w ciążę:)
 
Hejka dziewczyny! Była wczoraj na wizycie i tak... endo 8,5mm :-) jeden pęcherzyk na lewym jajonku 16mm...musi urosnąc min 2mm zebysmy zrobili IUI...wiec jade jutro rano na 10:20 mam wizyte i jak urosnie to na 14 przyjezdza moj chłopek oddac zołnierzyki i o 16 mam zabieg :-):-):-):-) wiec jak widac winko i orzeszki pomogły na edno bo w poprzednim cyklu było tylko 6mm:no:
wiem, ze jajonek jest maly i zbytnio nie łudze sie ze sie uda za 1 razem...licze bardziej na nastepny cykl bo wtedy bede juz stymulowana wiec są wieksze szanse

trzymam mocno kciuki za wszystkie IUI w tym miesiacu !!!
 
Hejka dziewczyny! Była wczoraj na wizycie i tak... endo 8,5mm :-) jeden pęcherzyk na lewym jajonku 16mm...musi urosnąc min 2mm zebysmy zrobili IUI...wiec jade jutro rano na 10:20 mam wizyte i jak urosnie to na 14 przyjezdza moj chłopek oddac zołnierzyki i o 16 mam zabieg :-):-):-):-) wiec jak widac winko i orzeszki pomogły na edno bo w poprzednim cyklu było tylko 6mm:no:
wiem, ze jajonek jest maly i zbytnio nie łudze sie ze sie uda za 1 razem...licze bardziej na nastepny cykl bo wtedy bede juz stymulowana wiec są wieksze szanse

trzymam mocno kciuki za wszystkie IUI w tym miesiacu !!!

Hej Asiiek ciesze się że wszystko urosło tak jak powinno:-) i trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!!!!!
Ja ide dzisiaj o 16 na podgląd i jetem ciekawa co mi powie i czy dobrze zareagowałam na CLO?
 
wiesz asienko ja sie nie łudze zbytnio, ze sie uda ta pierwsza insemka...ale mysle ze moze nastepna bo bedzie juz stymulowana wiec i jajeczek bedzie wiecej niz teraz to i szanse bedą wieksze :-)
a który to u Ciebie dzien cyklu?? trzymam kciuki aby było duzo i duzych hehe
 
reklama
Do góry