reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nogami do gory? To chyba musze pogadac z tym moim lekarzem, bo ja lezalam normalnie, w zasadzie to siedzialam a nie lezalam, dlatego wszystko ze mnie wyplynelo:/ Tak przynajmniej sie czulam. Dziekuje, juz mi duzo pomoglyscie, wiem co moge teraz zmienic:) A w jakiej klinice mialas zabieg?

ja jeszcze nie miałam zabiegu przygotowuje sie do 1 IUI...ja chodze do INvicty w Gdańsku:-)

po IUi zawsze sie lezy z nogami do góry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Telefon 618 530 139, maja strone internetowa, podana jest tam cena i dokladny adres oraz godziny przyjmowania. Tak mialam stymulowany, mimo ze przez ostatni rok mialam monitorowany cykl i zawsze mialam owulacje, cykl 28-dniowy, hormony w normie, tylko czasami pecherzyki mi nie pekaly. Przed inseminacja bralam clo od 5 do 9 dnia cyklu, w 12 dniu mialam USG, stwierdzil 3 piekne pecherzyki i wyliczyl ze 14 dnia przyjme zastrzyk z pregnylu, 15 dnia mialam zabieg, ponoc idealny moment, bo jeden pecherzyk juz pekl a dwa kolejne byly juz dojrzale. Na nastepny dzien zaczelam brac dwa razy dziennie po dwie tabletki duphaston. Okres mi sie przez to spoznil 4 dni, ale dwa testy nic nie wykazaly.

NATUS- no to wszystko idealnie....moze to "wina" tego ze nie lezalas nogami do gory i skoro czulas ze wyplynelo to moze tak bylo..&&&&&&&& za nastepne IUI :)

a Twoj mąż ma ok z armią??bo u mojego ruchliwosc troche slaba...;/

WIKULA no dokladnie-to jest 250 zl roznicy wiec w jednej klinice masz 2 IUI a w drugiej w tej cenie masz 3-zadzwonie tam na dniach i sie dowiem co i jak:)
 
Maz ma troche oslabione parametry, przy pierwszym badaniu w Invimedzie, stwierdzono ze naturalnie raczej nam sie ne uda, bo ruchliwosc jest kiepska. Znalazlam w Internecie informacje, ze preparaty z cynkiem moga pomoc, kupilismy tabletki Salfazin i po miesiacu wyniki byly o wiele lepsze, ale tym razem juz w CityMed, nawet lekarz pokazal nam pod mikroskopem jak ich duzo i jak szybko sie ruszaja. Powiedzial ze troche ponizej normy sa.
 
NATUS- to fajnie,ze Salfazin pomogl:)
czyli w Invimedzie tez byliscie?
mąż tam robil badanie,ale slyszalam rozne opinie o nich i chcialam sie rozejrzec w innych klinikach a tu prosze Ty przychodzisz i piszesz o Citi Med :)
a napisz mi jeszcze ile wogole kosztowalo Was IUI- sam zabieg 500 zl a stymulacja i wizyty ile kosztowaly??cennik invimedu pewnie znasz...;/
 
No my staramy sie od ponad roku, komplet badan zrobilismy na wlasna reke, wyniki interpretowal moj lekarz ginekolog. Maz zrobil badanie w Invimedzie i zapadla decyzja o inseminacji, okazalo sie ze w Invimedzie musze przejsc ponownie przez wszystkie badania co bylo bezsensu, wiec moj lekarz polecil nam CityMed. Za pierwsza wizyte nie zaplacilismy, chyba jest wliczona w koszt inseminacji. Polecil zrobic jeszcze dodatkowo choroby weneryczne i posiew z szyjki macicy, w ten sposob kazda klinika zabezpiecza sie przed ewentualnymi oskarzeniami, ze nas czyms zarazili. Dosatlismy recepte na clo i pregnyl (ok 80zl, dokladnie nie pamietam). U mojego lekarza bylam na USG i na zastrzyku i ten tez mi nie policzyl za to (tak czesto do niego chodze, ze nie place juz przy kazdej wizycie). Za inseminacje zaplacilismy 500zl i dostalismy recepte na duphaston (dwa opakowania to koszt 90zl, ale sie okazalo ze musielismy jeszcze dokupic jedno). I to byl caly koszt zabiegu wraz z wizytami i stymulacja.
 
NATUS- bardzo Ci dziekuje !!!
ja tez mam cudnego gina i wiem,ze cala stymulacje mi poprowadzi-tez bylam na Clo i jeszcze bede ,ale po wynikach męża w styczniu-jak sie ruchliwosc poprawi to Clo + pregnal i dzialamy naturalnie a jak sie ruch nie poprawi to IUI nie ma na co czekac i wtedy do mojego bede chodzic na stymulacje a na samą IUI pojde do kliniki.

ja od lutego mam hormony i narazie nic-teraz dostalam @ po 15 dniach znowu ,juz mi rece opadaja,ale dzialamy i dzialamy...
 
A Twoj maz robil ponowne badania, czy tylko ten jeden raz? Ponoc ruchliwosc plemnikow zmienia sie w zaleznosci od diety, stylu zycia a takze od kliniki w ktorej byly robione badania:/
 
NATUS- moj Tom robil badania 29 wrzesnia i teraz trzeba 3 miesiące brac te witaminy i po 3 miesiącach najlepiej zrobic badanie bo sperma "tworzy " sie co 100 dni wiec na poczatku stycznia chcemy zrobic znow badanie i szczerze myslimy nad inna kliniką wiec moze Citi med??
w kazdym razie w sytczniu badanie i wtedy decyzja czy naturalnie dzialamy czy IUI.
 
reklama
NATUS- a ile placiliscie za badanie armii??
kurcze,moze nie bedziemy czekac do stycznia tylko w grudniu zrobimy...

bo Wy robiliscie w Citi medzie tak??

ja uz synak odebrala z przedszkola,bawi sie u gory,zaraz sie biore za obiad.
 
Do góry