reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
NATUS-witaj...
przykro mi ,ze IUI sie nie powiodlo...wiem ,ze po zabiegu z 10-20 min powinno sie lerzec....a gdzie mialas IUI robione???ja mieszkam pod Poznaniem i myslalam iśc do Invi Medu na Szelągowskiej...
 
reklama
witaj natus! ja tez tu jestem od niedawna..ale w grupie zawsze razniej ;)
tez słyszłam ze po IUI powinno sie polezec..w mojej klinice lezy sie 15-20min i skrecają łóżko ze lezy sie nogami do góry
 
Nogami do gory? To chyba musze pogadac z tym moim lekarzem, bo ja lezalam normalnie, w zasadzie to siedzialam a nie lezalam, dlatego wszystko ze mnie wyplynelo:/ Tak przynajmniej sie czulam. Dziekuje, juz mi duzo pomoglyscie, wiem co moge teraz zmienic:) A w jakiej klinice mialas zabieg?
 
Nogami do gory? To chyba musze pogadac z tym moim lekarzem, bo ja lezalam normalnie, w zasadzie to siedzialam a nie lezalam, dlatego wszystko ze mnie wyplynelo:/ Tak przynajmniej sie czulam. Dziekuje, juz mi duzo pomoglyscie, wiem co moge teraz zmienic:) A w jakiej klinice mialas zabieg?
koniecznie pogadaj z tym swoim lekarzem, koniecznie musisz leżeć z nogami do góry, właśnie po to, żeby nic nie wypłynęło...
 
CityMed jest na Podgornej, zabieg kosztowal 500zl. Lekarz jest sympatyczny, konkretny i jak na razie to mam tylko jedno zastrzezenie, wlasnie z tym lezeniem, ale nad tym popracuje przy nastepnym zabiegu za 2tyg
 
NATUS- o widzisz,czyli moze byc taniej :))bardzo Ci dziekuje za namiary :)jak mozesz podaj mi prosze telefon do rejestracji...

mam nadzieje,ze przy nastepnej wizycie bedzie z nogami jak trzeba i nic nie wyplynie..&&&&&&&&&&&&& zaciskam ,zeby za 2 tyg bylo juz si.
a cykl mialas stymulowany ??

WIKULA- cześc :))
 
reklama
Telefon 618 530 139, maja strone internetowa, podana jest tam cena i dokladny adres oraz godziny przyjmowania. Tak mialam stymulowany, mimo ze przez ostatni rok mialam monitorowany cykl i zawsze mialam owulacje, cykl 28-dniowy, hormony w normie, tylko czasami pecherzyki mi nie pekaly. Przed inseminacja bralam clo od 5 do 9 dnia cyklu, w 12 dniu mialam USG, stwierdzil 3 piekne pecherzyki i wyliczyl ze 14 dnia przyjme zastrzyk z pregnylu, 15 dnia mialam zabieg, ponoc idealny moment, bo jeden pecherzyk juz pekl a dwa kolejne byly juz dojrzale. Na nastepny dzien zaczelam brac dwa razy dziennie po dwie tabletki duphaston. Okres mi sie przez to spoznil 4 dni, ale dwa testy nic nie wykazaly.
 
Do góry