reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
ja mam dzisiaj 13 dzień po IUI i mam lekkie krwawienie, boli mnie brzuch i raczej rozkreci sie @.jest mi przykro ale i tak pojde jutro na bete, pozostał cień nadziei. dzis mam 25 dc a zwykle mój cykl trwa ok 33 dni
 
reklama
Cześć Dziewczynki!!!
Pozwolicie, ze przyłączę się do tego wąciku!!!
Właśnie dziś miałam swoje pierwsze IUI, i teraz mam lekki stresik, ale też dobre przeczucie!!!

A po za tym widzę, tu Moje Staraczki i Pozdrawiam!!!

Felus robiłaś teścik, mnie lekarz powiedział żeby zrobic w 12 dniu!!!

ja mam dzisiaj 13 dzień po IUI i mam lekkie krwawienie, boli mnie brzuch i raczej rozkreci sie @.jest mi przykro ale i tak pojde jutro na bete, pozostał cień nadziei. dzis mam 25 dc a zwykle mój cykl trwa ok 33 dni

Nie robiłaś testu, może jest jeszcze szansa:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mam dzisiaj 13 dzień po IUI i mam lekkie krwawienie, boli mnie brzuch i raczej rozkreci sie @.jest mi przykro ale i tak pojde jutro na bete, pozostał cień nadziei. dzis mam 25 dc a zwykle mój cykl trwa ok 33 dni

jeszcze nic straconego..piłka cały czas jest w grze ;)

Cześć Dziewczynki!!!
Pozwolicie, ze przyłączę się do tego wąciku!!!
Właśnie dziś miałam swoje pierwsze IUI, i teraz mam lekki stresik, ale też dobre przeczucie!!!

A po za tym widzę, tu Moje Staraczki i Pozdrawiam!!!
hejka ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Robin ja dopiero zaczynam ... zaczelam sie leczyc w klinice i myslałysmy z moja dr ze uda sie IUI zrobic w tym cyklu .. wszystkie wyniki super..tylko prl po obciazeniu troszke wyzsza, oba jajowody drozne, meza badania tez oki..ale jak sie okazało moje jajeczka słabo rosną..12dc była cisza jak by cie nic nie działo..fakt mam cykle 30 dniowe wiec jeszcze miały czas...dzisiaj kolejna wizyta i usg zobaczymy....ale mysle ze bede musiała miec jakies tabsy na stymulacje ..oh niech ta @ juz bedzie co zaczniemy
 
Cześć Dziewczynki!!!
Pozwolicie, ze przyłączę się do tego wąciku!!!
Właśnie dziś miałam swoje pierwsze IUI, i teraz mam lekki stresik, ale też dobre przeczucie!!!

A po za tym widzę, tu Moje Staraczki i Pozdrawiam!!!
witaj kochana Robin i na tym wątku
cały czas mocno zaciskam :)&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
o jeny elleth !!! gratuluje !!! hura!!!
teraz opowiedz dokladnie jak wygladal u ciebie zabieg IUI, czy na peknietych byl czy jak , wszystko wszystko pisz !!!!

elleth pokaz mi prosze jeszcze raz twoj wykres bo wtedy co wsatwilas to mi sie nie wyswietlal chyba ukryty mialas czy cos....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry