reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Staś pozdrawia wszystkie ciocie i dziękuję za mocne kciuki 😘❤️ przyszedł na świat o 11:31, waga 3280 i 55cm. 🤩 Cyca pięknie złapał i siara poszła 🥰🥰
 

Załączniki

  • SAVE_20220615_210527.jpg
    SAVE_20220615_210527.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 61
Ja właśnie mam mega mętlik w głowie przez to oglądanie webinarow, youtubow itp, w lipcu ide na szkole rodzenia to pewnie też będą mieć inne teorie odnośnie pielęgnacji 🤣
Ja uważam że to wszystko robi papkę w głowie i stresuje. W ciąży się zabrałam za książkę ale jak przeczytałam że zwierzęta to zagrożenie to przestałam. Żadnych mam nie-ginekolog, żadnych zaufaj tej czy tamtej, stop. Na szkołę rodzenia też o wielu potrzebnych rzeczach nie mówili u mnie. Bardzo nastawione na porod naturalny na karmienie piersią co z perspektywy czasu uważam że było krzywdzace dla takich jak ja:nie rodzących i nie karmiących.
 
reklama
A ja się trochę zmartwiłam, pisałam z koleżanką która miesiąc temu rodziła w tym szpitalu w którym ja będę rodzić. Napisała, że jej USG przed porodem nie robili nie wiem dlaczego może że chodziła do lekarza,który pracuje w tym szpitalu i jak widzieli że od niego....ja chodziłam do ginekolog spoza szpitalem. Martwi mnie to bo skąd mam wiedzieć ile Synek waży jak od 20 maja do 3 czerwca ponoć przybrał 600 gram ważył wtedy 3,6 kg . Moja ginekolog stwierdziła że widać po USG , że duże dziecko . A jak teraz waży powyżej 4kg... A mój Mały zawsze na USG jeszcze miał rękę przy główce. Ta koleżanka napisała że jej córka też miała rączkę przy główce i ja nacieli ale Mała miała ok 3 kg. A jak u mnie ok. 4 kg i jeszcze rączka przy główce. No mam nadzieję,że zrobią te USG
A pomysł jak rodziła cię mama jak nie było wcale USG? Na spokojnie... ;)
 
Do góry