reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja tez mam wrażenie że już wszystko zapomnialam😂
Ja kupilam gruszkę i nosefride, ale wierze że gruszka wystarczy bo to wciąganie buzia mnie przeraża lekko.
A czym Wam radzili pępuszek czyścić, bo u nas na szkole woda a polozne czesto mówią o octanisepcie?
Ja octaniaeptem, starałam się nie zalewać zabardzo przy kąpieli. Ważne żeby głęboko porządnie czyścić aż patyczek higieniczny będzie czysty i nie podrażniać pieluszka, w miarę możliwości wietrzyc
 
reklama
Ja octaniaeptem, starałam się nie zalewać zabardzo przy kąpieli. Ważne żeby głęboko porządnie czyścić aż patyczek higieniczny będzie czysty i nie podrażniać pieluszka, w miarę możliwości wietrzyc
a ja kompletnie nic nie robiłam, położna i pomoc po porodowa tez nic nie robiła. Wycieraliśmy pieluszka do sucha. Odpadł sam po ok tyg jak wróciliśmy ze szpitala a zaliczył wtedy 3 kąpiele tylko - 2 w szpitalu i 1 w domu. Pierwsza po 3 dobie i przed wyjściem do domu
 
Ja właśnie mam mega mętlik w głowie przez to oglądanie webinarow, youtubow itp, w lipcu ide na szkole rodzenia to pewnie też będą mieć inne teorie odnośnie pielęgnacji 🤣
..mnie szkoła rodzenia trochę ukierunkowała, bo tak naprawdę nie jesteś w stanie słuchać wszystkich. Np w temacie kosmetyków, rodzina jedno znajome drugie, na forach trzecie.. I stwierdziłam że przetestuję te że szkoły rodzenia, kupilam po 1 szt i będę testować, zmienić można zawsze.
 
Ja tez mam wrażenie że już wszystko zapomnialam😂
Ja kupilam gruszkę i nosefride, ale wierze że gruszka wystarczy bo to wciąganie buzia mnie przeraża lekko.
A czym Wam radzili pępuszek czyścić, bo u nas na szkole woda a polozne czesto mówią o octanisepcie?
No to chyba taki stres się udziela, że jak już tego Maluszka będziemy miały to nie będziemy wiedzieć co z nim zrobić 😂nam mówiła położna na szkołę że octenisept można ale oglądałam też filmik jakiejś położnej to mówiła że można wodą z mydłem i wytrzeć do sucha. Ja raczej będę psikać octeniseptem i oczyszczać ten pierścień dookoła delikatnie patyczkiem
 
reklama
No to chyba taki stres się udziela, że jak już tego Maluszka będziemy miały to nie będziemy wiedzieć co z nim zrobić 😂nam mówiła położna na szkołę że octenisept można ale oglądałam też filmik jakiejś położnej to mówiła że można wodą z mydłem i wytrzeć do sucha. Ja raczej będę psikać octeniseptem i oczyszczać ten pierścień dookoła delikatnie patyczkiem
wierze, ze instynkt macierzyński nas uratuje Kochana!🤣
 
Do góry