reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Gratulacje kochana mocno trzymałam za ciebie kciuki zarodek 2ab to piękny zarodek[emoji3590]
Dziewczynki kochane....dzisiaj 6 dpt - beta 46 ;) już od środy wieczora testy siķane zaczynały być powoli pozytywne....boje się cieszyć....;) oby wzrosty były odpowiednie;) tyle lat starań...1 transfer i już;) gdybym wiedziała to wcześniej;) dodam że zarodek był 2AB - czyli nie żaden mocarz ;)
 
Dziewczynki kochane....dzisiaj 6 dpt - beta 46 ;) już od środy wieczora testy siķane zaczynały być powoli pozytywne....boje się cieszyć....;) oby wzrosty były odpowiednie;) tyle lat starań...1 transfer i już;) gdybym wiedziała to wcześniej;) dodam że zarodek był 2AB - czyli nie żaden mocarz ;)
Rewelacja 😃😀 gratuluję 👍 napewno przyrost bety będzie ładny. Super 😉
 
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy przez ten ciężki dla mnie okres;) muszę dojść do siebie i poukładać to wszystko w głowie. Jedno musze Wam powiedzieć - po tym wszystkim co każda z nas przeszła, nie ma już takiego bum i radości...skakania do sufitu...człowiek tak nie może w to uwierzyć, że zaczyna się już martwić i kolejne etapy, które ewentualnie mogą nie wypalić... jest na prawdę ciężko, mimo tej wspaniałej wiadomości i wyników beta..;) szok
 
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy przez ten ciężki dla mnie okres;) muszę dojść do siebie i poukładać to wszystko w głowie. Jedno musze Wam powiedzieć - po tym wszystkim co każda z nas przeszła, nie ma już takiego bum i radości...skakania do sufitu...człowiek tak nie może w to uwierzyć, że zaczyna się już martwić i kolejne etapy, które ewentualnie mogą nie wypalić... jest na prawdę ciężko, mimo tej wspaniałej wiadomości i wyników beta..;) szok
Domyślam się 🥺 obawy będą zawsze, na każdym etapie ciąży i po porodzie zresztą też 😉 ale warto w tym wszystkim znaleźć złoty środek i dać sobie szansę na odrobinę szczęścia 😀 zresztą jak będziesz wiedziała na kolejnych badaniach USG że wszystko w porządku to radość sama przyjdzie 😃 i wtedy daj się ponieść, w końcu ciąża to taki piękny czas 😍
 
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy przez ten ciężki dla mnie okres;) muszę dojść do siebie i poukładać to wszystko w głowie. Jedno musze Wam powiedzieć - po tym wszystkim co każda z nas przeszła, nie ma już takiego bum i radości...skakania do sufitu...człowiek tak nie może w to uwierzyć, że zaczyna się już martwić i kolejne etapy, które ewentualnie mogą nie wypalić... jest na prawdę ciężko, mimo tej wspaniałej wiadomości i wyników beta..;) szok
Ja miałam tak samo.. zamiast radości strach
 
Jestem w szoku, że tak to wygląda...pracuję od marca w domu...i teraz zamiast się cieszyć, świętować i zacząć już weekend, to ja nadal siedzę przy kompie i pracuję jak gdyby nigdy nic...a przecież właśnie spełnia się moje największe marzenie...
 
reklama
Dziewczynki kochane....dzisiaj 6 dpt - beta 46 ;) już od środy wieczora testy siķane zaczynały być powoli pozytywne....boje się cieszyć....;) oby wzrosty były odpowiednie;) tyle lat starań...1 transfer i już;) gdybym wiedziała to wcześniej;) dodam że zarodek był 2AB - czyli nie żaden mocarz ;)
No :) to teraz trzymam kciuki za piękne przyrosty i żeby fasolka ładnie rosła 🙂😍
 
Do góry