reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kochana, gratulacje! Spokojnej ciąży [emoji4]
Dziewczyny byłam jakiś czas temu na forum jak podchodziłam do 4 IUI- ciagle miałam nadzieje ze się uda w końcu u mnie tylko wrogość śluzu która inseminacja powinna obejść. Dopiero po 4 nieudanej kazano nam zrobić fragmentację dna plemników i tam wynik wyszedł lekko podwyższony- podobno mógł się przyczynić do nieudanych IUI ale nie musiał tak na prawdę ludzki organizm to taka bańka mydlana niby coś jest ale na tym etapie jeszcze niewiadomo co.
Pisze Wam o tym po to bo zdecydowałam się na in vitro i teraz żałuje ze tak późno...
Poszłam krótkim protokołem z dofinansowaniem i jakoś to zleciało udało się od razu- dziś zaczynam 7 tydzień a 30.12 mam wizytę [emoji173]️
A miałam tylko jedna morulke nic zamrożonego..
Jak myśle teraz o tym jakie objawy ciążowe miałam inne niż przy nieudanych IUI to takich nie ma wszystko to samo razem z bólem na @
Z perspektywy czasu, będąc na forum już po in vitro i czytając o tym ze problemy zaczynaja się po nieudanych in vitro jak dziewczyny zaczynaja leczenie imunologiczne chciałam Wam napisać ze IUI to czasami strata czasu i nie ma co tracić czasu na kilka podejść bo to już ten sam koszt prawie co INV które na prawdę się udaje i jest już konkretnym krokiem naprzód.
Ja bardzo się bałam tej decyzji ale jednocześnie odczułam ulgę ze zrobiłam następny krok.
Z okazji Świat życzę każdej z Was ślicznej fasolki w nadchodzącym roku jak i jeszcze w tym [emoji173]️
 
reklama
Do góry