reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziwnie trochę to leczenie wygląda twoje szczerze mówiąc
Tak właśnie myśle ze bieganie na Bete 10 dni po to jakiś absurd. Teraz się zastanawiam cZy wszystko dobrze zrobił, bo zabierał się do tego jak do jajka. W dodatku twierdził, że pęcherzyk ma 18-19 mm gdzie dwie doby wcześniej właśnie mial tyle, ale ufam lekarce, skoro po zrobieniu usg kazała zrobić IUI w sobotę.. czlowiek płaci tyle pieniędzy i musi się zastanawiać nad czyimis kompetencjami.
A czy którejś z Was udała się IUI?
Czy któraś z Was leczy się w INViCtA w Warszawie ?
Staram się czytać forum wstecz, ale przyznam ze to trudne.
 
reklama
Bardzo dziwne te zalecenia.
Luteine od 2 dnia po iui aż do wyjaśnienia czy jest ciąża i do wizyty u gina i wtedy on decyduje co dalej . Ja dostałam receptę na 3 op. Brałam na początku 2×1 ale po wizycie u gin mam 2×2
Test robi się 14 dnia po iui a nie 10.
I nawet gdyby ci się udało odstawienie luteiny nagle może choć nie musi powodować poronienie. Gdzie się leczysz? Może zmień lekarza ?
Z tymi pękniętymi i nie pękniętymi to są 2 szkoły . Mi pękły ok 1h przed iui bo czułam ból okropny i lekarz mówił że pękniete.
No właśnie invicta Warszawa.
Do tej pory kazano mi brać luteinę od 2 dnia po inseminacji 2x1 podjęzykowo przez 10 dni i zazwyczaj odstawiałam luteinę po tych 10 dniach i na 3 dzień dostawałam tej okropnej miesiączki
 
Tak pewnie zrobię.
Czyli co brać ja do miesiączki ?
Jak zrobisz test 14 dnia i się nie udało odstawiasz,
Jak się udało w żadnym wypadku nie przerywaj i bierz aż do wizyty u ginekologa.

Ja po teście udanym robiłam za 2 dni drugi a potem jeszcze 2×hcg .

Albo tam się nie znają , albo są nastawieni na kasę i in vitro bo wiadomo że im więcej wpadnie.
Jestem w szoku
 
Jak zrobisz test 14 dnia i się nie udało odstawiasz,
Jak się udało w żadnym wypadku nie przerywaj i bierz aż do wizyty u ginekologa.

Ja po teście udanym robiłam za 2 dni drugi a potem jeszcze 2×hcg .

Albo tam się nie znają , albo są nastawieni na kasę i in vitro bo wiadomo że im więcej wpadnie.
Jestem w szoku
Jestem również w szoku! Przypominam sobie ze dopiero jak się JA upomniałam u tego co teraz mi robił inseminacje to powiedział ze skoro chce brać luteinę to mogę? właśnie do miesiączki - jeśli nadejdzie. A tamta 3 iui zalecała mi 10 dni dodam ze to samo było gdy stymulowana byłam clo i były naturalne starania przed tym testem na wrogość.
Teraz brałam aromek od 3dc do 7dc i ovitrelle 36h przed iui ale jeśli ten pęcherz rzeczywiście na zabiegu miał 19mm to pęknie co by się nie działo po tym zastrzyku czy będzie sobie rósł ? Bo ja już zgłupiałam
 
Jestem również w szoku! Przypominam sobie ze dopiero jak się JA upomniałam u tego co teraz mi robił inseminacje to powiedział ze skoro chce brać luteinę to mogę? właśnie do miesiączki - jeśli nadejdzie. A tamta 3 iui zalecała mi 10 dni dodam ze to samo było gdy stymulowana byłam clo i były naturalne starania przed tym testem na wrogość.
Teraz brałam aromek od 3dc do 7dc i ovitrelle 36h przed iui ale jeśli ten pęcherz rzeczywiście na zabiegu miał 19mm to pęknie co by się nie działo po tym zastrzyku czy będzie sobie rósł ? Bo ja już zgłupiałam
Ma pęknąć po ovitrelle
 
Jak zrobisz test 14 dnia i się nie udało odstawiasz,
Jak się udało w żadnym wypadku nie przerywaj i bierz aż do wizyty u ginekologa.

Ja po teście udanym robiłam za 2 dni drugi a potem jeszcze 2×hcg .

Albo tam się nie znają , albo są nastawieni na kasę i in vitro bo wiadomo że im więcej wpadnie.
Jestem w szoku
[/QUOTE
Po jakim czasie dostalas @ po odstawieniu luteiny ?
 
reklama
Do góry