reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Tak właśnie myśle ze bieganie na Bete 10 dni po to jakiś absurd. Teraz się zastanawiam cZy wszystko dobrze zrobił, bo zabierał się do tego jak do jajka. W dodatku twierdził, że pęcherzyk ma 18-19 mm gdzie dwie doby wcześniej właśnie mial tyle, ale ufam lekarce, skoro po zrobieniu usg kazała zrobić IUI w sobotę.. czlowiek płaci tyle pieniędzy i musi się zastanawiać nad czyimis kompetencjami.
A czy którejś z Was udała się IUI?
Czy któraś z Was leczy się w INViCtA w Warszawie ?
Staram się czytać forum wstecz, ale przyznam ze to trudne.
 
reklama
Tak właśnie myśle ze bieganie na Bete 10 dni po to jakiś absurd. Teraz się zastanawiam cZy wszystko dobrze zrobił, bo zabierał się do tego jak do jajka. W dodatku twierdził, że pęcherzyk ma 18-19 mm gdzie dwie doby wcześniej właśnie mial tyle, ale ufam lekarce, skoro po zrobieniu usg kazała zrobić IUI w sobotę.. czlowiek płaci tyle pieniędzy i musi się zastanawiać nad czyimis kompetencjami.
A czy którejś z Was udała się IUI?
Czy któraś z Was leczy się w INViCtA w Warszawie ?
Staram się czytać forum wstecz, ale przyznam ze to trudne.
Moj mial w poniedziałek 18mm i mialam IUI w czwartek juz bez sprawdzania. I mi lekarz w poniedziałek powiedział : zakładam ze do czwartku przyrost bedzie dobry...
 
Moj mial w poniedziałek 18mm i mialam IUI w czwartek juz bez sprawdzania. I mi lekarz w poniedziałek powiedział : zakładam ze do czwartku przyrost bedzie dobry...
@Evelyn1919 a podczas IUI tzn przed zabiegiem ile miał? Które to podejście ?
Spytałam czy nie za mały i ze dziwne nic nie urósł? Chyba sam nie wiedział, więcej nie pójdę do innego gina. Mam nadzieje ze pękł dzięki temu ze brałam zastrzyk 36h przed zabiegiem.
 
@Evelyn1919 a podczas IUI tzn przed zabiegiem ile miał? Które to podejście ?
Spytałam czy nie za mały i ze dziwne nic nie urósł? Chyba sam nie wiedział, więcej nie pójdę do innego gina. Mam nadzieje ze pękł dzięki temu ze brałam zastrzyk 36h przed zabiegiem.
Pierwsze. No wlasnie przed samym zabiegiem go nie mierzyl, tylko te 3 dni przed. Na zasadzie rosl tyle i tyle na dzien to za te 3 dni powinno byc okej.
 
Pierwsze miałam in vitro z mężem
A inseminacje z dawcą .
Nie było szans by z mężem się udało
@evellin 00 piszesz ze 2IUI udana była? A jednak in vitro ?
Jaka prZyczyna? Ja jestem już jedna noga na in vitro i będę chciała zacząć w następnym cyklu przygotowania.. mogłabym już robić kariotypy i fragmentację dna M
A jednak człowiek się ludzi..
 
A jaka prZyczyna ? Do kiedy czekamy ? To trzymam kciuki!
Ja czekam do 18.10
W sumie to musze sie przyznac do wlasnej glupoty. Wczoraj zrobilam test o wysokiej czulosci i to jeszcze nie z porannego moczu. Wynik nalezy odczytac po 10 min. Ja chcialam wynik od razu wiec jak wyszedl negatywny rzucilam go w kąt. Po ok 15 min pojawil sie "+" no i oczywiscie teraz schizuje. Moze jakos do czwartku przetrwam.
 
Bardzo dziwne te zalecenia.
Luteine od 2 dnia po iui aż do wyjaśnienia czy jest ciąża i do wizyty u gina i wtedy on decyduje co dalej . Ja dostałam receptę na 3 op. Brałam na początku 2×1 ale po wizycie u gin mam 2×2
Test robi się 14 dnia po iui a nie 10.
I nawet gdyby ci się udało odstawienie luteiny nagle może choć nie musi powodować poronienie. Gdzie się leczysz? Może zmień lekarza ?
Z tymi pękniętymi i nie pękniętymi to są 2 szkoły . Mi pękły ok 1h przed iui bo czułam ból okropny i lekarz mówił że pękniete.
Mam jeszcze jedno pytanie, niestety nie bulo mojej lekarki a IUI było trzeba zrobić wiec trudno ale zawsze po inseminacji na niepeknietych pęcherzykach kazała mi brać luteinę dwa dni po przez 10 dni 2x dziennie a ten lekarz nic nie mówił, jak spytałam sama powiedział ze mogę ale nie muszę, nie rozumiem, pozatym po 10 dnia od zabiegu powiedział żebym poszła na betę spytałam czy to nie za wcześnie.. to wszystko było takie dziwne co lekarz inne zalecenia
 
reklama
W sumie to musze sie przyznac do wlasnej glupoty. Wczoraj zrobilam test o wysokiej czulosci i to jeszcze nie z porannego moczu. Wynik nalezy odczytac po 10 min. Ja chcialam wynik od razu wiec jak wyszedl negatywny rzucilam go w kąt. Po ok 15 min pojawil sie "+" no i oczywiscie teraz schizuje. Moze jakos do czwartku przetrwam.
Oooo tak poczekaj do czwartku! Lub idz na badanie hcg beta podobno to bardziej wiarygodne niż testy !
 
Do góry