reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć, chciałabym się przywitać i przy okazji wpaść z pytaniem... ;) 8 czerwca (równo 2 tygodnie temu) miałam inseminację. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak przed okresem,więc sądziłam, że się nie udało. Dziś, w terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła cieniutka i blada, ale jednak druga kreska. I ja wiem, że to najgłupsze pytanie jakie można zadać ;) ale czy jest szansa, że to oznacza ciąże? Czy 2 tygodnie po IUI kreska może być tak cienka? Wizytę u lekarza mam w środę, a do tego czasu chyba zwariuję od ciągłych myśli, czy się udało ;)
Jest ciąża gratulacje
 
Hej dziewczyny, u mnie od wczoraj plamienia - brudzenia, czekam aż się rozwiną i dzwonię do kliniki może uda się zacząć jeszcze w tym miesiącu. Wakacje przejdą koło nosa ale przynajmniej chorobowego nie będę brać
A może to właśnie dobry czas u nas się udało kiedy odeszłam z pracy nie było stresu że nie dostanę wolnego bo wypadnie np początek cyklu sobota niedziela A w poniedziałek już nie zdarza w pracy załatwić itp spokojnie czekaj relaksuj się A jakiś mały wypad na spontanie może ogarnięcie między czasie
 
Cześć, chciałabym się przywitać i przy okazji wpaść z pytaniem... ;) 8 czerwca (równo 2 tygodnie temu) miałam inseminację. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak przed okresem,więc sądziłam, że się nie udało. Dziś, w terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła cieniutka i blada, ale jednak druga kreska. I ja wiem, że to najgłupsze pytanie jakie można zadać ;) ale czy jest szansa, że to oznacza ciąże? Czy 2 tygodnie po IUI kreska może być tak cienka? Wizytę u lekarza mam w środę, a do tego czasu chyba zwariuję od ciągłych myśli, czy się udało ;)
To ciąża niezaprzeczalnie zrób betaHcg
 
No to super! Teraz najważniejszy czas przed Tobą [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Najważniejszy, a wczoraj tak bardzo pokłóciliśmy się z mężem, że miałam ochotę go zabić..
Martwię się tym wszystkim. Zastanawiam jak to wszystko przetrwam.. znowu rodzi się nadzieja, znowu boję się rozczarowania...
 
Najważniejszy, a wczoraj tak bardzo pokłóciliśmy się z mężem, że miałam ochotę go zabić..
Martwię się tym wszystkim. Zastanawiam jak to wszystko przetrwam.. znowu rodzi się nadzieja, znowu boję się rozczarowania...
Ale o IVF / starania czy o coś innego Wam poszło?

Ja się właśnie zapisałam na wizytę na 31 lipca i są 3 opcje: albo będę tuż po owu, albo robimy monitoring przed IUI albo samą inseminację [emoji1] to moje urodziny więc liczę na cud.
 
reklama
Ale o IVF / starania czy o coś innego Wam poszło?

Ja się właśnie zapisałam na wizytę na 31 lipca i są 3 opcje: albo będę tuż po owu, albo robimy monitoring przed IUI albo samą inseminację [emoji1] to moje urodziny więc liczę na cud.
O wszystko. O dziecko, o dom, o wsparcie..o wszystko dosłownie!

Trzymam kciuki za Ciebie, siebie i każdą z nas! :):) W końcu się nam uda :):)
 
Do góry