reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U nas wszystko dobrze, dobrze się czuje jakoś specjalnie nic mi nie dolega nawet czasem zapominam zw jestem w ciąży. A brzusio jak mam koszulkę z tymi gumami po bokach z hm mama to coś tam widać ale jak założę luźne szorty i prosta koszulkę to raczej nie widać go. Waga dalej stoi bez żadnego deka na + A co dopiero o kilogramach. A na wizycie według wielkosci dzidzia to będzie 18+2. Bo według okresu to 17.3 ale ja liczę ten według wagi . A wy jak tam ?
U nas też wszystko dobrze tez dzidzia rośnie razem z mamą haha a ile na + to nie wiem okaże się 13.06 w domu raczej się nie ważę. Brzuch już widoczny. Przez te upały strasznie mi nogi pachną.
20190605_150645.jpeg
 
reklama
Zwiększamy stymulacje i kolejna wizyta 11.06.
Przed pierwszym zabiegiem i potem oczekując na wynik bardzo wszystko przeżywałam to było coś nowego, w trakcie drugiego byłam pełna entuzjazmu, a teraz nie wiem taki duży dystans do tego, bez energii i euforii i taka zrezygnowana jestem.
Po poprzednich stratach i porażkach w środku dusilam wszystko w sobie, gdzieś łezka była i tyle. A wczoraj tak po prostu peklam i dosłownie wyłam.
Kochana to bardzo naturalne ja właśnie przy 1i 2 troszkę posmutalam i jakoś było do 3 podeszłam z myślą żeby tylko minęło i w końcu peklam jakos ze dwa dni po 3 probie wylał aż się cała trzaslam . Takie zachowania są nam potrzebna to normalne. Trzymam mocno kciuki na Ciebie :)
 
U nas też wszystko dobrze tez dzidzia rośnie razem z mamą haha a ile na + to nie wiem okaże się 13.06 w domu raczej się nie ważę. Brzuch już widoczny. Przez te upały strasznie mi nogi pachną.Zobacz załącznik 983070
No to super kochana że rośnie maluszek , mi na szczęście nogi nie pachną ale przede nami jeszcze najgorętsze miesiąca roku a my będziemy coraz większą .
Co jakiś czas zerkam na ten nasz kalendarz i tak patrzę czy ktoś nie przybył po mnie z terminem porodu a ja przegapiłem to tak jakoś czekam na następne udane starania u dziewczyn .
 
Witam was i ja
Wczoraj miałam pobrany wymaz na czystość i jeśli wynik będzie ok to drożność laparoskopowo 18 czerwca
Drugiej iui nie będę robić przynajmniej do jesieni bo trochę życie się nie układa
Ten cykl cały na antybiotyku z zakazem współżycia chyba że z prezerwatywa więc luz psychiczny też miałam i takie to błogie uczucie że zapomniałam jak to jest po tylu latach starań
 
Dziewczyny czy któraś z Was coś wie albo miała do czynienia z wprowadzeniem w stan menopauzy farmakologicznej?
Wiem że na wątku ivf dziewczyny miały zastrzyki w pupę chyba i 3 miesiące menopauzy... No i całe jej uroki - uderzenia gorąca itd - podobno dobre na Endo bo odpoczywa i jajniki też... Ale to info z drugiej ręki więc za nie nie ręczę
 
reklama
Do góry