reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Skąd brałam jak8s czas i nie było efektu biorę teraz metformine mam brać trzy razy dziennie Ale mój organizm ledwo dwie dawki wytrzymuje inaczej biegunki mam straszne

Dziś piersi zaczęły mniej boleć czyli zaraz nowy cykl i ostatnia bitwa
Jak będzie u lekarza to poproś o glucophage xr - on się wolniej uwalnia i bierze się go na noc. Mam dużo lepsze samopoczucie niż jak brałam za dnia [emoji6]
 
reklama
Ja też W-wa [emoji4]

No to powiem Tobie i @agawid ze jestem dziwnym zbiegiem okolicznosci zapisana do Kliniki Leczenia Nieplodnosci na nfz na Starynkiewicza w Waw. Nie wiem co oni dalej zaproponuja i za co sie placi ale jestem tam zapisala i podobno bardzo doswiadczona osoba ktora pracowala wiele lat w szpitalu bielanskim... Jak bedziecie zainteresowane to wyslijcie priv. Dam Wam namiary. Sierpien zaraz nadejdzie a odpoczynek sie do tego czasu przyda...
 
Na zdrowie Dziewczyny :)
IMG_20190514_140003.jpeg
 
reklama
Kochana na pewno nie zaszkodzi :)
A ja wcinam suszone morele i awokado do tego sok z aronii na endometrium.
Trzeba przyznac ze bardzo ladnie uroslo. Wit D caly czas i dzis mnie zmotywowalas - kupilam femibion 2 taki z dwoma rodzajami kwasu foliowego na wszelki wypadek.
Smacznego!;)
 
Do góry