reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczynki powiedzcie mi jakie badanie trzeba zrobić aby móc podejść do iui? Bo podjęliśmy z mężem decyzję ze jeśli do sierpnia Nam się nie uda to podchodzimy do iui.
Chcialabym jednak wiedziec wczesniej na jakie badania mam sie przygotować, no i jak to cenowo wygląda? Już wczoraj odłożyłam 2 tysiące na tą iui[emoji16] ale po cichu liczę ze jednak wydam te pieniądze nie na iui a na wyprawkę[emoji6]
Mam nadzieję ze w ciagu 2 najbliższych cykli uda mi się załatwić drożność, więc to bede miala z głowy.

Kochana ja Cie tu wpisuje w kalendarz, a Ty dawaj znac kiedy to stanie sie nieaktualne!! [emoji3][emoji3][emoji3][emoji1307][emoji1307][emoji1307] kciukasy!!
Zrob tylko droznosc jak najszybciej!
 
Dziś mam gina po 16 i będe robić maślane oczy i błagać o drożność[emoji6]

O widzisz jak wyczułam pismo nosem?? [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Mi na 1 wizycie w prywatnej klinice zrobili jak tylko wspomnialam ze chce. Wiec powinno byc bezproblemowo.

Choc sa tu dziewczyny ktore bez droznosci zaszly po iui @anolianna prawda?

Daj znac - a potem dzialajcie do sierpnia!! Duuuuuzo seksu [emoji2][emoji2][emoji2]
 
@Czekoladowa92 @DoMaRy mamy wielki dzien tego samego dnia!!!
Oby z tych koszyczkow jak najwiecej zajaczkow nam wyskoczylo!!! [emoji2][emoji2][emoji2]
Witam
To będzie bardzo wielka sobota.
Choć mąż mnie próbuje przekonać by się wstrzymać aż po świętach bym całych świąt nie przeryczala
Tak czy siak stresa już łapie że się nie uda. A jeśli tak się stanie to po majowce idę do gin robić wymaz i na koniec maja drożność po raz drugi i iui po raz drugi
 
O widzisz jak wyczułam pismo nosem?? [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Mi na 1 wizycie w prywatnej klinice zrobili jak tylko wspomnialam ze chce. Wiec powinno byc bezproblemowo.

Choc sa tu dziewczyny ktore bez droznosci zaszly po iui @anolianna prawda?

Daj znac - a potem dzialajcie do sierpnia!! Duuuuuzo seksu [emoji2][emoji2][emoji2]
Moj gin mi nic wczesniej nie proponowal bo mąż mial kiepskie nasienie. Teraz kiedy jest już ok myślę ze powinien zacząć działać już w tym kierunku aby Nam wyszlo[emoji6] czyli dac mi jakies leki, drożność itp.
Nie wyjde z gabinetu bez planu działania na najbliższy czas[emoji16]
 
Moj gin mi nic wczesniej nie proponowal bo mąż mial kiepskie nasienie. Teraz kiedy jest już ok myślę ze powinien zacząć działać już w tym kierunku aby Nam wyszlo[emoji6] czyli dac mi jakies leki, drożność itp.
Nie wyjde z gabinetu bez planu działania na najbliższy czas[emoji16]

Prawidłowo!
Jak to mówią: TAK TRZYMAĆ I NIE WYMAĆ! (tzn wyjmowac) [emoji23]
 
Witam
To będzie bardzo wielka sobota.
Choć mąż mnie próbuje przekonać by się wstrzymać aż po świętach bym całych świąt nie przeryczala
Tak czy siak stresa już łapie że się nie uda. A jeśli tak się stanie to po majowce idę do gin robić wymaz i na koniec maja drożność po raz drugi i iui po raz drugi

Ty kochana to narazie czekaj na dwie piekne kreseczki:) jak robisz bete z krwi to nie mamco czekac :)
Trzymamy mocno kciuki!!!
 
reklama
O widzisz jak wyczułam pismo nosem?? [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Mi na 1 wizycie w prywatnej klinice zrobili jak tylko wspomnialam ze chce. Wiec powinno byc bezproblemowo.

Choc sa tu dziewczyny ktore bez droznosci zaszly po iui @anolianna prawda?

Daj znac - a potem dzialajcie do sierpnia!! Duuuuuzo seksu [emoji2][emoji2][emoji2]

Dokladnie tak. W mojej miejscowości mimo że byłam przez giną skierowana na laparoskopie jajników ordynator odmowił twierdząc bez badania ze mam problem z hormonami. Po tym zmieniłam gina a ten nas skierował do poznania do dr Jędrzejczaka. I tak trafiliśmy ze stwierdził 'że atakujemy' w danym cyklu i mimo że był zły ze mi nie zrobili droznosci to powiedział ze jak iui się nie uda to on mi droznosc zrobi. Na szczescie nie musial.
 
Do góry