reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witajcie kochane.. ja w oczekiwaniu na trzecią a zarazem ostatnią inseminację.. jeśli się nie uda to zaczynamy z in vitro ..

Oczywiscie zycze Ci zebys nie musiala do ivf podchodzic. Ale jesli jest inna przyczyna braku ciazy ktorej IUI nie pokona, to im szybciej tym lepiej! Trzymam kciuki!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Dziewczyny które robiły Krzywe. Jaka glukozę miałyście podana bo muszę kupic w aptece przed pójściem do laboratorium

Ja nie mialam krzywej
Jesli cukier ok to lekarz mowi ze nie ma sensu tego badac, dodal ze teraz moda jest na to i kazdy to bada.
Ja i tak slodycze i przetworzone produkty odstawilam.
 
Właśnie odpoczywam po niej bo miałam dzisiaj , ale mam jeszcze kroplówkę z intralipidem podawaną, a ona tak schodzi około 3 godzin .

Ojej to DZIS!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kochana to niech sie dzis cuda tam u Ciebie dzieja - i niech te cuda zamienia sie w bobaska upragnionego[emoji3][emoji3][emoji3]

A na co jest ten intralipid?
 
reklama
Do góry