reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@zuzik85 książka Magdy Stachury "Idealna" to totalny sztos. Dzięki za polecenie. I polecam kazdej kobiecie, która stara się o dziecko lub/i lubi dobra i "lekka" literature.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Też przeczytalam ! Wciagnelam w 1 dzień [emoji4] kupię jeszcze ta druga jej książkę...

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Mstar jeszcze nie zamówiłam, ale znalazłam tu:
1523048316-0cfc3fb3d89e11e8-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drogo wychodzi z przesyłka wiec chyba skomponuje sobie taka mieszankę sama w sklepie zielarskim


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zuzik85 książka Magdy Stachury "Idealna" to totalny sztos. Dzięki za polecenie. I polecam kazdej kobiecie, która stara się o dziecko lub/i lubi dobra i "lekka" literature.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Najbardziej podobała mi się kwestia widziana oczyma męża. Wiedziałam, że sie spodoba ta książka ;)
 
ja robiłam prywatnie bez znieczulenia usg dopochwowe potem założył gumowy aparat do podawania kontrastu (coś jak cewnik) podawał kontrast i na usg oglądał jak przepływa, po sciągnął kontrast praktycznie więc jedynie niewielkie plamienie od dziobnięcia szyjki przy zakładaniu aparatu trwało samo badanie może 5 min, jajowody drożne więc nie bolało, mało przyjemne uczucie wypełnienia na chwilę


Ja robilam na nfz. Nie wspomninam tego dobrze/mile... Lekarz mowil ze lekko bedzie bolec... W ch.....klamal bolalo strasznie, pod koniec odlecialam im. Badanie pokazalo ze na 100% prawy jeat drozny gorzej z lewym bo tutaj juz sie wyrywalam im alee powiedzial ze jest drozny
 
Ja robilam na nfz. Nie wspomninam tego dobrze/mile... Lekarz mowil ze lekko bedzie bolec... W ch.....klamal bolalo strasznie, pod koniec odlecialam im. Badanie pokazalo ze na 100% prawy jeat drozny gorzej z lewym bo tutaj juz sie wyrywalam im alee powiedzial ze jest drozny
Też robiłam na NFZ w szpitalu. Rano przyjęcie, cewnik przejazd na salę podanie kontrastu na rtg. Potem podpaska bo leciało. Nawet na szpitalny obiad się załapałam ;). Badanie bardzo nieprzyjemne ale do przeżycia.
 
A u mnie robione w Holandii - dzień przed antybiotyk na ew bakterie w środku. Godzinę przed zabiegiem silne przeciwbólowe. Bolało mnie zakładanie cewnika. Podanie kontrastu - ulga. Ból jak przy okresie. Drożne wszystko na rtg było widać. 5 min po zabiegu do domu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robiłam prywatnie w Novum. Sam zabieg 1000 zł, ale było miło, przyjemnie i komfortowo. Podczas zabiegu spałam, więc nie czułam nic, po leżałam jeszcze jakieś 15 minut i do domu. Zero plamienia, wyciekania czegokolwiek. Najprzyjemniejszy zabieg, jaki miałam no i przy znieczuleniu też najlepsza w życiu faza [emoji39] [emoji6]

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry