reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Madzia polecam jak najbardziej tamtum rossa lub krem clotrimazolum, jeżeli nie chcesz żadnych globulek. Ale niestety jeżeli na zewnątrz jest tak to w środku napewno coś się przypaletalo.
Beti nie ważna jest ilość tylko jakość! Prosimy nie panikowac i nic sobie nie wymyślać :)
Vadera ja niestety mam już 2 kotki.
 
Ostatnia edycja:
Kath przekaz m ze ma u nas przekichane!!! I zeby chociaz raz postawil sie pierwsze w Twojej sytuacji a dopiero potem myslal o swojej porabanej rodzince!!!!

Vadera sliczny kocurek:-) troche do mojej starszej podobny:-) madzia Twoj rudzielec tez niczego sobie:-) a pudelka... chyba kazda kociara to przerabia:-)

Beti jeszcze jest czas a jajek wcale nie malo!

A co do infekcji to poteierdzam ze clotrimazolum dziala.

Marzen w sumie to jakos tak zakodowalam w glowie ze Ty juz w ciazy jestes ze zapomnialam ze Ty przed beta :-)
 
Beti: &&&&&

A ja totalnie z innej beczki. Babeczki z Wrocławia i okolic: nie marzy ktoś u was o ogonie? Wiem, że to nie miejsce ale reklamuję go już wszędzie bo mnie na 3 nie stać a nie mam serca pogonić. Około 1,5 roczny kocurek był się przybłąkał. Chudy, ale na jedzenie jakoś się nie rzucał, za to do człeka lgnie strasznie. Przytargał się za nami ze spaceru i zaanektował parapet... Moim intruz bardzo, bardzo nie pasuje ale on ma a widoku tylko człowieka:/

Pozwolisz ze wystawie na forum na którym siedze z kotami ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
M26 dzięki. ja właśnie nie wiem co to jest bo od kiedy napisałam do was o problemie jest spokój, ja chcę przetrzymać, że tak powiem do wizyty u gin, kiedy mi zajrzy i stwierdzi czy coś się dzieje :confused:

Beti jest dobrze nie wymyślamy, tylko spokój może nas uratować
 
reklama
No to moj kefirek by sie pewno nadal:-) bo to kwasne:-) a wlasnie kamisia mialas obadac sprawe kefirku i jak zainteresowana???
A ja wczoraj ogladalam wiem co jem... i bylo o chlebach... zalamalam sie!!!!!! Jak wiecie u mnie "polski " chleb nie istnieje niestety a wszystkie jego podroby to dmuchane buly w ksztalcie chleba... wiec najlepszy wydawal sie ten z lidla.. az do wczoraj. Nigdy nie widzialam info ze nie mozna go mrozic!! Wiec mrozilam go zawsze bo nie jemy duzo chleba no i zastanawiam sie co moglam po tym chlebie wychodowac w brzuchu...
Wiec po programie wstawilam na pierwszy w moim zyciu zakwas zytni:-) czy ktoras miala jakies doswiadczenia?
 
Do góry