reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Buraq no mój mąż ma tysiąc pomysłów na minute i przekonanie, że "sucha" wiedza" starczy :) Jednak ja wolałabym żeby właśnie ten patent sobie zrobił hehe.

Vadera najważniejsze, że w porządku :) Uparciuch z tego Waszego Malucha he he :) No, ale musi pokazać kto tu rządzi :)

Aniko Twój suwaczek leci do przodu jak szalony....szok :)
 
reklama
Vadera, dziewczyny dobrze radzą, szukaj kogoś kompetentnego bliżej. Bo wyprawka to spory wydatek, a jak się urodzi to co rusz znajdziesz coś "co się przyda" i nie oprzesz się pokusie zakupu :D
Co by nie było, oby urodziło się zdrowe. A teraz jest taki wybór kolorów, że odchodzi się już od dwóch dominujących - różowego i niebieskiego ;)
Ja, wiedząc, że będzie synuś miałam hopsia na punkcie zielonego (w głowie siedziała myśl, że przyda się dla drugiego dziecia), a i tak wyszły wszystkie kolory tęczy w garderobie. I zdarza się, że Adaśko paraduje w różowych półśpioszkach (bo mają takie ładne kotki na stópkach), albo w koszulce z falbankami na rękawkach :D:D . Zdjęć mu wtedy nie robię, żeby mnie nie oskalpował jak dorośnie :D
 
Marzen przywołuję Cię do porządku! Skoro powiedzieli ze zadzwonią po 14 albo jutro, nie mozesz tracić nadziei o 14:10!!! Sciskam Cie mocno, nie denerwuj się:) czekamy...
 
btw a Ty moglabys zadzwonic czy musisz czekac? bo tak sobie pomyslalam, ze moze to by bylo lepsze dla Twoich nerwów....
 
Vadera, myślę, że to dobry pomysł. Poszukaj kogoś bliżej i tańszej opcji. Pieniądze wydasz na wyprawkę ;) tak, jak Magda pisze, jesteś już w 17tc, więc w miarę bezpiecznej, zatem to dobry moment, by się przenieść:)

Buraq, ale optymizm od Ciebie bije:) super masz tego meżą zaklinacza! wiem, ze będziecie mieć udane wakacje:))

Kath, głowa do góry! przecież ciagle nie moze być zle! co do podziałki - druga kreska - pierwsza, to mniej, druga wiecej, ale to lepiej i na wizycie kontrolnej wez pena i pokaz lekarzowi, co i jak ;)
Dzieki za podpowiedz co do kreski :)
 
reklama
Do góry