reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Marzen, super! Trzymam kciuki za dalsze postępy! Jejku 20 i takich duzych pęcherzyków, musi być dobrze :) :D
Kath a wiesz już czy będą Ci pobierać jajeczka w tym cyklu czy w następnym?
Jakoś tak powiało optymizmem na forum:D cieszę sie bardzo :)

My dziś oddaliśmy krew na badania genetyczne za 3 tygodnie wyniki, troszkę sie boje żeby było wszystko ok..

Pozdrawiam Was wszystkie i niech ten tydzień przyniesie nam jak najwięcej pomyslnych wieści :)
 
reklama
Aniko a czy miałaś po niej jakiś problem z @?
Po laparo odstawiłam antyki (brałam żeby przesunąć okres z uwagi na termin operacji), @ dostałam 3 dni później. Trwała 8 dni. Teraz spóźnia mi się juz 5, wczoraj robiłam sikanca - negatywny. Nie wiem co jest grane :(
 
Marzen, super! Trzymam kciuki za dalsze postępy! Jejku 20 i takich duzych pęcherzyków, musi być dobrze :) :D
Kath a wiesz już czy będą Ci pobierać jajeczka w tym cyklu czy w następnym?
Jakoś tak powiało optymizmem na forum:D cieszę sie bardzo :)

My dziś oddaliśmy krew na badania genetyczne za 3 tygodnie wyniki, troszkę sie boje żeby było wszystko ok..

Pozdrawiam Was wszystkie i niech ten tydzień przyniesie nam jak najwięcej pomyslnych wieści :)
Wydaje mi sie ze w tym bo mam krotki protokol...
A to mozna w nastepnym? Widzicue jaka jestem zielona...
 
Dzięki za pamięć. U mnie klapa na całej linii, nie ma pęcherzyka dominującego, ten cykl jest raczej stracony. Do tej pory 0 problemów z owulacją. Pewnie kwestia wieku... Dziecko nie jest mi pisane najwyraźniej. Szkoda, że nie umiem się z tym pogodzić.
 
reklama
Do góry