reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kredko ja mam 41 lat, wiec z ta młodością to bym nie przesadzala...

Tak sie rozbilam psychicznie, ze zamiast sie wziąć do pracy co leży odłogiem siedzę tylko w internecie. Do tego jutrzejsze spotkanie mnie rozwala juz zupełnie.
Ktos mnie pytał czy mam prawnika co pójdzie ze mna...tak, ale bedzie to niestety tylko 2 w 1
 
Dziewczyny pokazuja mi sie od wczoraj na pasku powiadomienia ze dodalyscie post a jak otwieram postu nie ma. Teraz mi pokazalo ze beti napisala a ostatni post widze od niebajki. Czy ktoras miala podobnie?
 
Kurcze tyle piszecie, ze nie umiem za Wami nadazyc;-) Juz nie wiem ktora co pisala....

Pole
Ja tez jestem jeszcze pelna nadziei, ze za wczesnie poszlas na bete...i zycze Ci z calego serducha by tak wlasnie bylo;-)

Anika
A moze zrob bete. Bedziesz miala jasnosc;-)

A jak juz zostal poruszony temat polityki to i ja sie wypowiem;-)
Przyznaje, ze oddalam glos wlasnie na Kukiza... nie bede dyskutowac czy sie nadaje czy nie...ale zrobilam to bo mam dosc tych ukladow POPISu!!! Niestety z polityka stykam sie codziennie i noz sie w kieszeni otwiera na to co sie wyprawia teraz!
Kiedys mialam inne poglady, ale teraz jak jestem w tym "mrowisku" to szokkkkk!!!! Grabierz w bialy dzien.....niestety szybko sie musialam nauczyc tego, ze polityka rzadzi swiatem:-(
Nie wiem czy Kukiz tez sie sprzeda- bo trzeba nazywac zrzeczy po imieniu, ale trzeba bylo postawic na kogos, kto chce cos zmienic...
Co do drugiej tury....
Myslalam, ze nie pojde, bo kandydaci mi, delikatnie mowiac, nie odpowiadaja.... Bezjajeczy komorowski i zrobiony na potrzeby pis, duda....
Ale ja jednak pojde glosowac za duda, dlaczego:
Rzad robi co chce, a komorowski podpisuje wsztystko z zamknietymi oczami.
Brzydza mnie ostatnie spoty PO, a granie na uczuciach ludzi korzystajacych z invitro, uwazam za mniej niz zero....
Bo PO sprzedaje nasze Panstwo...

I choc nietrawie pisiorow to postawie na Dude, niech tym w rzadzie nie bedzie za latwo przepychac wszystko co chca...

A co do inv jak wygra Duda. Tez nad tym myslalam i jakos nie chce mi sie wierzyc , ze wprowadza zakaz. Mamy 21wiek i duza swiadomosc i sile spoleczenstwa. W mojej ocenie nie ma takiej opcji;-)
Z Duda mialam do "czynienia" na pewnych spotkaniach z mieszkancami i musze Wam powiedziec, ze jako jedyny polityk zawsze na nie przychodzil i sluchal ludzi. Czesto sie mu tez oberwalo:p ale pomijajac, ze to pisior, to pelen szacunek za to. Bo innym sie w ogole nie chcialo wdawac w dyskusje z "szarakami"" Byli zajeci robieniem kasy....ehhhhh

Uffff sorki za ten wywod, ale musialam:p

P.s
Anika
Odnosnie "zlotych mysli" tez mam taku kalendarz, az z ciekawosci zerkne jutro jaka sentencja bedzie;-)
 
reklama
Pole żeby chociaż o jeden dzień później ta beta... tak to jeszcze ciężko powiedzieć... ten jeden dzień... Bardzo Ci współczuje tych wszystkich spraw, które są przed Tobą. Pomóc nie umiem bo z prawem nie mam nic wspólnego. Trzymam za to kciuki i pomodle się za pomyślne rozwiązanie spraw. Trzymaj się dzielnie

Lumia też wolę Dude z tych względów, które podałaś. Duda sam nie zablokuje ivf bo prezydent nie ma takich uprawnień. Te spoty Kormorana mnie rozwaliły. Gadają, że pis uprawia negatywną politykę a ich kampania oparta jest tylko na negatywnych spotach. Może jednak niech sami się pochwalą o co im chodzi, co zrobią w końcu dobrego. A nagłe popieranie JOWów to już w ogóle żenada... Odwrócił swoje wartości o 180% w ciągu jednego dnia. Dodatkowo odpowiedź Kormorana na pytanie młodego chłopaka - co ma zrobić jego siostra, która szukała pracy 3 lata a teraz pracuje za 2 tys... bez ludzi nic mądrego nie potrafi powiedzieć...
 
Do góry