reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja mam nadzieję że Duda nie wygra. Z dwojga złego lepszy Komorowski, aczkolwiek żaden nie jest dobry :no:

Pole - tak bardzo mi przykro, może za wcześnie zrobiłaś bete?
 
Pole
ja myślę, że to za wcześnie. nadal zaciskam kciuki. i wierzę:-)

emenems
jak test? nie bądź taka, pokaż koleżance:-D

enni
a jak u Ciebie? uspokoiło się? tak?
 
Ja wiem dziewczyny, ze Kasik tu szerzy teorie, ze za wcześnie ta beta...tak mnie chce za rękę trzymać:)
Ale to jest wielkie ZERO a nie jakas tam odrobinka zludnej nadziei.
Transfer 2 dniowych zarodkow miałam 5.05 wiec czas na implantacje najwyższy:(
Przez 2 dni jeszcze nie odstawie lekow, ale bez złudzeń.
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie dobre mysli w moim kierunku.
 
Pole, tulam Cię... Życie jest niesprawiedliwe... jedni mają choć nie chcą, inni pragną, a nie mają... I wątpię by to się kiedykolwiek zmieniło...:-(

Poczekaj jeszcze z odstawieniem leków, niech dziewczynki jeszcze walczą. Pewnie spierają się, bo każda chce być bliżej Twojego serca, a w rezultacie czas leci, a my się tu martwimy. Powtórz badanie za 2-3 dni. Nie znamy się ale jesteś mi bliska. Ściskam mocno...:zawstydzona/y:
 
reklama
Zuzik bede pamiętała co napisalas:) Dziewczyny po prostu jak to dziewczyny, tak walczyły o miejsce az sie zatłukly na smierc...
Kredko nie mam juz mrozakow. No i nie mam meza, wiec wiecej invitro juz nie bedzie.
 
Do góry