reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Beti gratuluje!!!!!! Widzisz jak sie wszystko pueknie uklada:-* i chyba prawda ze zycie zaczyna sie pi 40tce:-D no to Ci sie zacznie !!!!!!!
 
reklama
Witam wszystkie, u nas dzisiaj cieplutko także wykorzystuje pogodę. Ależ wy szybko piszecie, raz dwa i tyle do czytania.

Magda - na pewno jest wszystko ok, i zarodeczki już siedzą sobie w domku:-D

niebajko - ciekawa jestem co ta koleżanka Ci odpisze. W sumie to mogłabyś byś jej powiedzieć by opłaciła Ci koszty leczenia.

Beti - własny kąt to super sprawa, tak jak któraś dziewczyna napisała że nie ma jak u siebie. Jak wróciliśmy z Krakowa to jeszcze przez rok mieszkaliśmy z moimi rodzicami i mimo że było nie najgorzej, to bardzo czekaliśmy na wyprowadzkę. :tak:

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.
 
Stacy duzo do czytania bo to taka starankowa telenowela haha za nie dlugo bedziemy mialy wiecej stron niz ma moda na sukces odcinkow:-D
 
ocho stacy się nie odzywa, czyli pogodzeni tulą się dalej:-D i tak ma być

taka oto sytuacja u mnie.
wczoraj przyszła teściowa spojrzeć na grządki moje, ja z książką na leżaku a ona mówi "przehakać trzeba" (nie wiem czy powiedziała to przez "h" czy "ch") nie ważne. mój mąż za haczkę i dawaj. ona stoi patrzy. dziś przychodzi z sadzonkami jarmurzu. ja z książką siedzę. ona "bierz haczkę trzeba wsadzić" mój mąż za haczkę ona stoi i patrzy:szok::-D




stacy minęły nam się posty :-)
 
reklama
Mileno miło Cię widzieć:-) Myslalam, ze oglądne jakies zdjecia Nikodema(mozna na Niego mowić Nikoś;), ale mama nie dali...

Dziewczyny nie mam nic do powiedzenia:(
Muszę sie pogodzić z tym, ze nic z tego nie wyjdzie...co jest o tyle ciężkie dla mnie, ze każda z Was ma jakas alternatywę, ja nie mam żadnej...
Dzisiaj mija tydzien od transferu i nic.
Co prawda wczoraj w nocy o 2:00 obudził mnie ból podbrzusza trwający jakies 40 minut, ale od tego czasu cisza. A ja nie mam zamiaru nabierać sie na "znaki,sygnały i sztuczki" mojego organizmu i wsłuchiwać sie bez sensu.

Czy dostane okres dopiero jak odstawie Lutinusa czy to niezależne? Proszę o podpowiedź starych wyjadaczek...
 
Do góry