reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Diore czyli do walki na start od początku. Z podniesiona głowa, pamiętaj.

Magdo czy mógłabys do mnie wpaść żebyśmy sobie grilla zrobiły;)
Boćki dziel sprawiedliwie, chłopaki odpoczely w ciepłych krajach to niech sie biorą do roboty na wielu frontach.

Dziewczyny nie wiem co mam myslec.
Skoro nie zadzwonili, a jutro rano mam transfer to wszystko ok moze, bo niby po co mam wtedy przyjeżdżać?
Czy moze nic sie nie działo i czekają do jutra czy rusza?
Kilka godzin i sie dowiem...

Kasik rozmrazaja je wszystkie, bo razem były zamrożone. Decyzja nalezy do mnie, ale lekarka chyba nie zakładała, ze wszystkie przeżyją.
Coz miałam juz dwa kiedyś podane i mimo, ze dwa sie przyjęły i dwa rosły to potem jeden mnie opuścił, wiec chyba nie boje sie trzech przyjąć.
Zreszta ja juz niczego sie nie boje.
 
Pole myślę że wszystko jest dobrze :) do mnie dzwonili 2 godziny przed transferem jak byłam już w drodze do kliniki, nie masz pojęcia jak się wystraszylam gdy zobaczyłam numer z kliniki, a tam miła pani powiedziała że zaprasza na transfer :)
 
Enni a do mnie miła pani nie zadzwoniła:( A transfer mam miec za mniej niz dwie godziny....ależ jestem zestresowana...

Marzen Twoje ranne wsparcie biorę sobie ze sobą i w drogę:happy:
 
Dziewczyny wczoraj napisalam posta-wypracowanie i sie nie dodal!! Padlam na pysk i nie mialam sily go powtórzyc.

Pole trzymam przeogromne kciuki za Ciebie! Wasza córeczka juz niebawem bedzie z Toba;))) i tak, jak Anika pisala: brak wiadomości, to dobra wiadomosc!

Diore... trzymaj sie bidulko:* walczymy dalej;)
 
reklama
Marzen nie denerwuj sie tylko czekaj spokojnie do jutra!! Wiem wiem prawie kazda troche panikuje przed ale Ty jestes tak przemonitorowana ze wszystko bedzie w punkt i sie uda!!
 
Do góry