reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta zdjecia ciazowe odebral mi brat bo nie bylam w Elblagu od porodu, jutro mama u niego bedzie wiec mi przywiezie. Brat mowil, ze szalu nie ma no ale jaka modelka takie zdjecia ;) Z praca to chodzi mi o to, ze bede musiala sama oplacac zus, wczesniej bedac na etacie ojciec za mnie placil a ja z dzialalnosci placilam tylko zdrowotne.
 
reklama
Smerfeto
Alusia dziewczyna jak malina.
Do tego te minki, te pozy. Bardzo plastyczna buźka do zakochania.

Moga byc i dziki i tygrysy i boćki do wspólnego worka, co tam kto spotka na swojej drodze niech nam dobrze wróży.
Wykluczone sa tylko wiewiórki z wścieklizną...
 
No wlasnie Kasik, przeciez chomika trzeba odwołać z wczasów, zeby sie wziął do roboty...
Chomik do nogi!
Chyba nie skutkuje, trzeba by mu jakiej kukurydzy na przynętę wysypać...
A pamietam, ze ktos kiedyś piekł dla chomika ciasto, nie wiem czy nie GizaS.
 
Witam,

Ja nad ranem miałam takie "brudne" plamienie. Czekam, aż się rozkręci. :tak:

Za godzinkę jadę z bratem wybierać garnitur, w czerwcu ma ślub.
U nas jest pełno bocianów, każdego proszę o dzieciaczka. Niestety chyba za cicho mówię. :-D
 
hej..co do bocianów to ja w tym roku widziałam już mnóstwo ale żaden do mnie nie zawitał..może leciały do Was? :D

Zrobiłam wczoraj z rana sikańca i dziś powtórzyłam, bo wychodzą dziwne.. zamiast drugiej różowej, pojawia się widoczna biała kreska i to na obu testach. Nie takie,że muszę się przyglądać pod światło, po prostu białe na blado-różowym tle z blado-różowymi brzegami, które widzi m, widziała wczoraj moja siostra. :crazy: Nie wiem czy to fabrycznie tak jest, czy o co chodzi?? :eek: test,który zrobiłam w sobotę miał ewidentnie tylko jedną krechę. Kurczę już mnie to wkurza, albo powinna być ta krecha, albo nie. Tylko złudne nadzieje się tworzą przy takich wynikach. Miałam dziś odstawić luteinę i czekać na @ ale się powstrzymałam. Jadę zaraz na betę i wieczorem sprawa będzie jasna.

Kredeczka, a Ty testujesz?
Pole,aż nie wierzę w to co piszesz, to niesamowite. Jesteś bardzo silną kobietą, będzie dobrze.
Anika, ja w sobotę ocaliłam ciężarną samicę zaskrońca, przed ostrzami kosiarki.. :D
Beti, wypoczęłaś? :D
Marzen, trzymam & za pęcherzyk :)
lumia, obyś mogła podejść do iui w maju &
Stacy, następnym razem się uda
Magda, Twój plan uważam za idealny ;)

Cieżko ogarnąć forum po kilku dniach nieobecności, więc jeśli kogoś pominęłam, przepraszam :)
 
Diore no to jak to ten sam test co przedtem i jak jest na nim choc troche innaczej to moze sie udalo! Idz na bete a my tu bedziemy czekac z zacisnietymi kciukami:-* i daj nam od razu znac!!! Jestem z Toba myslami:-*
 
Ja wczoraj nie testowalam ale dzis zrobilam i nic. Zrobie jeszcze za dwa dni. Natomiast nie wiem czemu mam dziwne nawet nie wiem jak to opisac bo to nie bole ale cos dziwnego w podbrzuszu i zaczely mnie troche bolec piersi tak jak na @ wiec nie wiem czy moze wczesniej przyjdzie skoro owu byla wczesniej? Juz sie wczoraj zastanawialam ze moze to przepuklina???
 
Pole Gizas moze przechwycila chomika bo w koncu jej sie udalo ;) i jest juz w 18 tc. Zaraz ja zlapie na innym watku, zeby przekazala gryzonia dalej bo jest kolejka potrzebujacych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry