reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Pole mi tez oczy mokre sie zrobily... tym bardziej ze ja wierze w takie rzeczy i jestem pewna ze to Twoj m i ze tylko chcial potwierdzic ze jest obok Ciebie!!

Magda kolejny raz zacytuje mojego m: " nie wazne kto jest ojcem(matka) ale wazne do kogo mowi tato (mamo)!!!

Marzen ja to bym powiesila kartke w lazience cos w stylu "zostaw toalete w stanie w ktorym chcesz ja zastac" i powinno jej sie tak glupio zrobic ze zacznie sprzatac:-)

Stacy a jest mozliwosc zebys byla w ciazy?

Smerfeta ja tez mam szczescie co do 13-tego:-) mam tylko nadzieje ze nie bede musiala czekac az mi owu 13-tego wypadnie!!
 
Magda - można powiedzieć, że ja jestem w podobnej sytuacji. Długo się zastanawiałam, czy dobrze robimy. Ale mój mądry mąż powiedział, że nie ważne kto spłodził tylko ważne kto wychował. :tak:

Kredka - szczerze powiedziawszy nie wiem, tak zastanawiałam się nad tym drugim pęcherzykiem. Jeśli pękł później a plemniki poczekały? Nie wiem, ale chciałabym żeby zdarzył się taki cud. Na razie póki co nie mam @.

Pole - nie wiem co powiedzieć, Twój m chce Ci powiedzieć, że jest cały czas z Tobą.
 
Magda
Ja juz nic nie bede dodawac...;-)

Stacy
A robilas test?

Diore
I jak Kochana test z ranca?&&&

Pole
To niesamowite co sie wydarzylo.
To MILOSC...

A ja juz w pl, w domku;-) wlasnie leze sobie w wannie i nadrabiam zaleglosci;-)

Anika, Magda
JeszcE nie wiem czy bede z Wami walczyc w maju, bo caly czas po glowie mi chodzi hsg...
Jutro zadzwonie do lekarza, a we wtorek wizyta...
 
Dziewczyny, a jak ja sie zryczalam wczoraj...jak przysłowiowy bober...
Wieczor spędziłam z Demarczyk i Jej interpretacja tego wiersza.
Dobrze, ze ja nie pije, bo bym sie wstawiła:szok:

Kasik byłam u Juniora z wizyta, rozczulilam sie nieziemsko, bo pamietam Cię ostatni raz w trakcie procedury jak wychodzisz od lekarza...a tu Junior rządzi juz niczym włoska Mafia;)
Przy okazji zdjecia z bocianem przypomniałam sobie, ze zbierałam przeciez w zeszłym roku bociany na okolicznych trasach i wszystkie scedowałam na Ciebie. Sama rozumiesz co chce powiedzieć;)
 
Aniko w sumie pozytywne Twoje słowa o bracie. Podniósł sie z tego, psychika Mu nie runęła. Do tego wsparcie ma jak widze niesamowite.
Jakas solidna rehabilitacja Go pewnie czeka, ale wszystko to powolny powrót do zycia i zdrowia. Czy moze byc cos cenniejszego?
 
Lumia - 19 kwietnia miałam owu z jednego pęcherzyka, drugi nadal był. Nawet nie wiem czy pękł, bo nie sprawdzałam. Od 19 liczyłam 12 dni i wypadło na 30 kwietnia. I wtedy też z rana robiłam bete. Niestety, ale ciąży nie było. Więc nie wiem czy jest jakaś szansa z tego drugiego? Ehh sama sobie wkręcam, a pewnie @ tylko się spóźnia i tyle.
 
reklama
Do góry