reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole ja wiem to wszystko co Ty napisałaś.

adopcja dziecka z domu dziecka jest zupełnie odrębnym tematem w naszym życiu i nie ma nic wspólnego z decyzją jaką podejmiemy ws ciąży i nie zależy od tego czy ona będzie czy nie


a miałaś znieczulenie ogólne czy miejscowe?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdo pewnie za duzo napisałam...ale jakos tak mam...

mialam do do histero takie znieczulenie jak do punkcji
 
Dziewczynki jadę na krew, wyniki pewnie koło 16-tej więc dla relaksu w między czasie idę na paznokcie bo moje żele wołają o pomstę do nieba ;-) Niestety optymistycznie nie jestem nastawiona, piersi od wczoraj zrobiły się miękkie i miałam małe plamienie brązowe, to zbliżająca się @ hamowana przez lutkę :-(
 
Kochane,zniknęłam na jakiś czas przez awarię netu;/

Byłam już 2 razy na monitoringu,dziś jadę 3raz i chyba ostatni...do tej lekarki. W 9dc pęcherzyki maleńkie-brak dominujacego...w 11 dalej małe po 7mm;/ 2 miesiace temu w 13dc był ładny pęchol 21mm no ale owulacji z niego nie było...dr M..jestem bardzo rozczarowana.

Tyle pozytywnych opinii na jej temat się naczytałam...a tu na moje pytania zwykle odpowiada:
a co ja Pani na to poradzę?,czego Pani ode mnie oczekuję?

Cholera diagnozy i planu leczenia! :angry:
Na ostatniej wizycie-zwróciłam jej uwagę,że jest opryskliwa i takie zachowanie zwykle spotyka sie u lekarzy na NFZ, u niej przy takich cenach powinna panować inna atmosfera...

Tak naprawdę nie wiem jakie plany ma co do mojego leczenia...na początku mówiła o IUI,potem stwierdziła że moje HSG chociaż drożne(przez zrosty w jajowodach) raczej wyklucza inseminację:szok:
Teraz po tym monitoringu zaczyna mówić o CLO...masakra.
Zapłaciłam jej za ten monitoring więc dotrwam do końca i przenoszę się do dr Z w Invikcie za Kasik...może on mi w końcu pomoże...

Kasik-nawet tak nie wróż...może to przez zagnieżdżanie się zarodków a nie @...ja 3mam kciuki-musi sie udać!
Smerfeta-tak samo....musi być dobrze,tyle przeszłyście dziewczyny...należy się Wam to szczęście....
 
Hej!
Lady dzięki, czekam niecierpliwie na info o moich maluchach, coś leniuszki albo myśliciele z nich bo jeszcze nie osiągnęły stadium blastocysty
 
Dziewczynki jadę na krew, wyniki pewnie koło 16-tej więc dla relaksu w między czasie idę na paznokcie bo moje żele wołają o pomstę do nieba ;-) Niestety optymistycznie nie jestem nastawiona, piersi od wczoraj zrobiły się miękkie i miałam małe plamienie brązowe, to zbliżająca się @ hamowana przez lutkę :-(



kasik36
nawet mi tak nie mów, aż się poryczałam... no do cholery w końcu musi się udać... masz mi tu napisać cudowne wieści... zwłaszcza dziś potrzebuję ich jak powietrza!!


smerfeta myślę , że może geniusze skoro tak myślą:-)



Pole
mi lekarz zaproponował znieczulenie miejscowe i waham się właśnie co wybrać
 
Wczoraj byłam w invimedzie.Dotychczas lekarz cały czas mówił o in vitro.
Na wczorajszej wizycie lekarz zaproponował inseminację-ku naszemu zdziwieniu. Ja po laparoskopii endometriozy mąż oligoasthenozospermia.
Na monitorze w 17 dniu cyklu pojawiły się dwa duże jeszcze nie pęknięte pęcherzyki. Cykle mam raz co 28 raz co 24 dni. Jestem trochę zdziwiona ze w 17 dniu cyklu pęcherze jeszcze nie pękły. A jeszcze bardziej zdziwił mnie fakt że nasz lekarz zaproponował jutro tj środa 25.02 zastrzyk z ovitrelle a w piątek na 11g. inseminację na naturalnym cyklu. W piątek będę już miała 21dzień cyklu?1 Zastanawiam się czy lekarz nie czeka zbyt długo. Przy moich krótkich cyklach inseminacja w 21dniu?! Strasznie mi to podpada. Obawiam się że nastawiam się a okaże się że to wszystko wogóle nie ma sensu. Pieniądze wyrzucone i nadzieja stracona. Co myślicie?Ktoś pomoże bo zwariuję :)
 
reklama
Hej dziewczynki
Kasik trzymam cały czas &&&&&&&&&& nie chcę nawet słuchać jakiś Twoich wątpliwości, będzie dobrze :tak:czekam tylko na pozytywne wieści

U mnie cóż czekam na @, ale jeszcze przed mam nadzieję, że zdążę do lekarza z wynikami z histeroskopii. Dzisiaj jak zadzwoniłam do szpitala to powiedzieli, że wyniki to najwcześniej po 2 tygodniach od zabiegu, a ja już się zapisałam na poniedziałek do Invicty, mam nadzieję, że będą na poniedziałek.
 
Do góry