reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
AgaJa82 zawsze mozesz liczyc na cieple slowa.... po to tutaj jestesmy zeby wspierac sie nawzajem i pomagac....

bziunia tez mam PCO... cykle bezowulacyjne nawet 3 miesiacy potrafilam nie miec @...

Majka_K moze jednak to nie jest tragiczne? co na to lekarz?

Kasik myslisz ze Majka nie zalapie sie na rzadowke? a moze jednak hmmm....
 
dziewczynki wpadłam tylko na chwilę i na wstępie chciałam Was przeprosić za moją nieobecność, mam mega zapierdziel w pracy i czasu brak, staram się podczytywać Was i generalnie jestem na bieżąco :)

Trzymam kciuki za Wszystkie :)

dodam aktualna listę


Bziunia:25.11.2013 beta (chyba,że wcześniej przyjdzie @)
Anabel87 - 26.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH, 05.12 HSG
Kara86:27.11.2013 podgląd pęcholi
Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
agha: 28.11.2013. wysoka beta
Madziula Rz od 28.11 do 2.12 Etruzil, ok 3 12 druga IUI
AgaJa82: 04.12.2013. - beta
Majka K: HSG prawdopodobnie 05.12.2013

Asita: 2 pęchole w tym jeden dominujący - starania: "żywioł" - 7.12.2013 przewidywany termin @
78Lena: stymulacja i jakoś koło 12 grudnia II iui
Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Nati35 : grudzień histeroskopia
Ladybea: naturalne starania do końca roku a potem ...
Merlin: naturalne starania do końca roku a potem ...
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf (ICSI)
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
MagdaM33: styczeń 2014 IVF
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
Witam kobietki:):)
Ja też w sumie cały czas Was podczytuję, ale jakoś mniej się tutaj udzielam, chyba jakaś deprecha mnie dopada. W dodatku bardzo pokłóciłam się z jedną osobą w pracy, ale to tak ostro;( raz na rok zawsze się poźremy...:( siedzimy 3 metry od siebie i się nie odzywamy:no: i teraz chyba dłuży czas będziemy milczeć.

U Was widzę ciągle się coś dzieje, ja stoję w miejscu ;-) zaraz będę na końcu listy hehehe, jak tylko urodzą dziewczyny:):) Mam nadzieję że pod koniec grudnia dostanę wreszcie tel. że zaczynamy stymulację...:)
 
hej!!
Ja też ostatnio mało się udzielam.....bo u nas nic nowego.....Po niedzieli jadę zrobic wyniki,które dr.mi zalecił.Mąż zrobić ma badanie nasienia i myslę,że w połowie grudnia pojedziemy do lekarza..Mnie w plecach już boli kilka dni(w krzyzu),u mnie to oznaka zbliżającej sie @...:-(więc nie ma złudzeń,w tym cyklu tez nam się nie udało niestety:no::-:)-(....ręce opadają,i sił coraz bardziej brak.....:-(
Bziunia,czekamy na same dobre wieści!!jak tylko wieczorem z pracy wrócę od razu włanczam bb:tak:i pisze gratulacje!!.Wszystkim wam kochane życzę miłego dnia!!!!
U nas zima juz na całego...wczoraj cały dzień śnieg padał,dzis delikatnie prószy....i jest -5 stopni!
 
Bziunia trzymam kciuki. chcę napisać posta z gratulacjami :-)


Majka_K myślę że należy pogadać z lekarzem. ja nie zrobiłam w końcu AMH bo i tak podchodzimy do IVF.

hej!!
Ja też ostatnio mało się udzielam.....bo u nas nic nowego.....Po niedzieli jadę zrobic wyniki,które dr.mi zalecił.Mąż zrobić ma badanie nasienia i myslę,że w połowie grudnia pojedziemy do lekarza..Mnie w plecach już boli kilka dni(w krzyzu),u mnie to oznaka zbliżającej sie @...:-(więc nie ma złudzeń,w tym cyklu tez nam się nie udało niestety:no::-:)-(....ręce opadają,i sił coraz bardziej brak.....:-(

U nas zima juz na całego...wczoraj cały dzień śnieg padał,dzis delikatnie prószy....i jest -5 stopni!


Kochana nie załamuj się. jesteśmy w dobrych rękach. lekarz nam pomoże. jak byliśmy na ostatniej wizycie, to przyszło małżeństwo z 6 tygodniową Zuzią którą mają dzięki dr P. poprostu taką nadzieję poczułam w sercu. jak patrzyłam na fotki na ścianach to nie czułam tego.
a jakie badania Ci zlecił? widzę że my w mniej w tym samym czasie do dr jeździmy. w przyszłym tygodniu umawiamy się na 13 grudnia :-)


wiem, że we Wrocławiu już zima a jak w innych częściach kraju? u mnie wczoraj popadał jakiś taki drobny śnieżyk, jak kuleczki styropianu. a dziś zimno, ale piękne słońce świeci. opony w autkach wymienione?



zaczynam czuć podekscytowanie. jutro odbieram tabl anty. mąż kupił mi w prezencie zegarek na rękę żebym mogła łatwiej kontrolować czas i rozpoczynamy... eehhh... że tak sobie westchnę


udanego dnia
 
Dzień doberek:)
Ja tak jak Enni, podczytuję Was cały czas...to już jak nałóg:-D, stoję w miejscu, nic się nie dzieje...cały czas czekam za wolnym terminem do szpitala na histeroskopię. A telefon milczy....

Blue kochana normalnie brak mi słów........:-( to takie niesprawiedliwe....ale ja nadal wierzę, że Wam się uda!
Majka jesteśmy w równym wieku, ja 13-tego grudnia też kończę 36lat...ale to Twoje AMH faktycznie niskie:szok:, miejmy nadzieję, że jest gdzieś pomyłka!!! Melduj zaraz jak się dowiesz co i jak, bo tak jak Kasik napisała, nawet nie startuj do iui bo to już sensu nie będzie tylko ifv. Trzymam kciuki za pomyłkę&&&&&&

Teraz na dokładkę moja psiunia zaczyna kuleć na tylnią łapę, jutro wizyta u weterynarza, prawdopodobnie ma tzw. kulawiznę szczenięcą, czyli będę musiała robić zastrzyki wrrr.....jak nie urok....... a jednak trzeba jej pomóc, to przecież członek rodziny.

Trzymajcie się dziewczęta w ten piękny słoneczny choć mrożny dzień:)
 
reklama
Magda,ja mam zrobić takie badania- morfologie,TSH,FSH,LH,PRL,ESTRADIOL(wszystko między 1-3 dc)....mąz badanie nasienia.Jka obliczyłam to w połowie grudnia pojedziemy na wizytę,koło 15 lub 16 grudnia.Maz pracuje na 3 zmiany,ja na 2 i trzeba to wszystko "zgrać",żeby było ok.Ja też widziałą te wszystkie zdjęcia dzieci....:-)aż serce się raduję,widzac takie słodkie maleństwa!!!
My z banku wróciliśmy....jak wszystko dobrze pójdzie od stycznia ruszamy z remontem:tak:
Nati,oj dzien jest bardzo mrozny...u nas te słonko świeci a na minusie chyba z 5 stopni!!!ehhh zima się zbliża!
Magda ,opony wymienione na zimowe już mamy:tak:,w tym roku kupiliśmy nowe zimówki,bo już była taka koniecznosć!!Dziś mój mąż jedzie z samochodem mamy,żeby jej wymienili opony na zimowe,juz powoli robią sie kolejki.....
 
Do góry