reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Dokucza mi lekki ból gardła, znalazłam w szafie Orofar max i w ulotce jest napisane że przed zarzyciem należy skonsultować się z lekarzem jeśli kobieta stara się o dziecko. Myślicie że jak będę brała przez ok 5 dni to może jakoś wpłynąć na skutki inseminacji ( prawdopodobnie połowa września zabieg). Nie chce zawracać głowy lekarzowi, może któras z was miała do czynienia z tym lekiem?
 
Jakoś się czymam😁jeszcze ale nerwy już w brzuchu kręcą. Najgorzej boję się tej rozmowy z embriologiem przed ale. Tłumacze sobie że jeśli by nie było z czego transwerowac to już by ktoś dzwonił🤔żeby np nie przyjeżdżać. Staram się być spokojna ale to takie trudne. Zresztą niedługo sama Zobaczysz jak to jest 🙂
 
Trzymam mocno kciuki żebyś do domku wróciła z kropeczkiem i żeby już z tobą został i się bardzo cieszę że jesteś już na tym etapie bo to będzie już ostatni etap który przechodzisz i później będzie już tylko pięknie[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji256][emoji7]
Jakoś się czymam[emoji16]jeszcze ale nerwy już w brzuchu kręcą. Najgorzej boję się tej rozmowy z embriologiem przed ale. Tłumacze sobie że jeśli by nie było z czego transwerowac to już by ktoś dzwonił[emoji848]żeby np nie przyjeżdżać. Staram się być spokojna ale to takie trudne. Zresztą niedługo sama Zobaczysz jak to jest [emoji846]
 
Najgorsze już za Tobą;) trzeba z pozytywnym myśleniem przyjąć kropka;) ja już się nie mogę doczekać mojej punkcji ;)
Jakoś się czymam[emoji16]jeszcze ale nerwy już w brzuchu kręcą. Najgorzej boję się tej rozmowy z embriologiem przed ale. Tłumacze sobie że jeśli by nie było z czego transwerowac to już by ktoś dzwonił[emoji848]żeby np nie przyjeżdżać. Staram się być spokojna ale to takie trudne. Zresztą niedługo sama Zobaczysz jak to jest [emoji846]
 
reklama
U mnie do krwiaka dołącza cukrzyca :/
Rozmawiałam już z dr, muszę mierzyć cukier po każdym posiłku i za 5 dni zobaczymy co dalej... jeszcze dzisiaj zaczęłam plamić cholera jasna... mam nadzieje, że to po wczorajszym dniu 😏
 
Do góry