reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Przykro mi, że tak wyszło :( Nie mam pojęcia czy grypa miała na to wpływ, ale 13mm to małe pęcherzyki, wiec nic dziwnego że kazał poczekać. Co do badań krwi, to mój lekarz też chce zawsze żebym je zrobiła 2h przed wizytą i na ich podstawie (+ USG) wnioskuje o momencie owulacji, wiec to nie jest jakaś niestandardowa rzecz.
No z tymi hormonami to rozumiem, ale kurczę 01.02 jestem na wizycie i pęcherzyk 13mm A wizyta jak powiedział lekarz to środa lub czwartek czyli 05.02 lub 06.02. Byłam zdziwiona że mam sobie wybrać jaki dzień mi pasuje bo jak stwierdził że to nie robi żadnej różnicy. A tu nagle okazuje się że owulacja była 2 dni temu...
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
My z mężem jesteśmy przed pierwszą IUI...
Czekają mnie badania hormonalne i zobaczymy może już w marcu pierwsze podejście :) Nadmienię tylko, że żołnierze od dawcy, ale dla nas to nie ma znaczenia. Bardzo pragniemy zostać rodzicami, i najszczęśliwszymi ludźmi na świecie .
TRZYMAM KCIUKI.TEZ MIELISMY NASIENIE OD DAWCY I LIPA.
 
Ja już jestem po monitoringu. Pęcherzy 19mm drugi 17mm trzeci 13mm. Dziś dostałam zastrzyk z Ovitrelle i druga IUI już JUTROOOO. Dr powiedziała ze nie dotrwam do poniedziałku i zrobi mi jutro inseminacje zeby przypadkiem nie przeoczyć owulacji! Cieszę się bardzo :) nie wiem czy ten co ma dziś 17mm nada się do zapłodnienia ale trudno! Co będzie to będzie :) od kwietnia zaczynamy invitro! :) już nie mogę się doczekać bobasa:) nieważne jaka metoda! Ważne ze jest plan działania i ze w tej ciąży będę w tym roku ! :) trzymam mocno kciuki za Was również!!!!
 
Dziewczyny potrzebuję wsparcia...dziś jest dokładnie tydzień po 2 iui, 2 pęcherzyki 23 i 21 mm, idealne endometrium i śluz, owulacja w punkt, po iui ból w nocy straszny bo pęcherzyki pękały, nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test i ...1 kreska :((( myślicie że jest jeszcze szansa...?
 
Dziewczyny potrzebuję wsparcia...dziś jest dokładnie tydzień po 2 iui, 2 pęcherzyki 23 i 21 mm, idealne endometrium i śluz, owulacja w punkt, po iui ból w nocy straszny bo pęcherzyki pękały, nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test i ...1 kreska :((( myślicie że jest jeszcze szansa...?
Ja jestem takiegi założenia że dopóki nie ma wrednej@ to zawsze jest nadzieja i naprawdę nie ma co myśleć i zamartwiac się do przodu bo to nie pomaga wręcz efekt odwrotny
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję wsparcia...dziś jest dokładnie tydzień po 2 iui, 2 pęcherzyki 23 i 21 mm, idealne endometrium i śluz, owulacja w punkt, po iui ból w nocy straszny bo pęcherzyki pękały, nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test i ...1 kreska :((( myślicie że jest jeszcze szansa...?
Test wykonany za szybko.
 
Do góry